***************************************************************
ŠTĚŇÁTKA/ODCHOVY
***************************************************************

                      Naše miminka :-)                      
Nová stránka s odchovy našich kluků - Protože našich vnoučátek (rozuměj miminek po našich chlapečcích) přibývá, bylo na čase, udělat jim samostatnou STRÁNKU :) Určitě tam přibudou fotky kluků, hodně brzy !!
Aktualizace 7.5.2015 - Tak už nemáme za sebou první miminka, ale užíváme si miminek po čtvrté :-) Druhý vrh byl též po Lijánce, třetí vrh byl od Mínušky, psaný na nás a čtvrtý si užívá Trixinka :-) Všechna miminka, která se u nás narodila, jsou pěkně pod dohledem, víme o všech, za což jsem moc ráda a všem majitelům našich štěńátek moc děkujeme !! Trixinka má na dlouhou dobu vrh poslední, jsou to její jediná miminka, která bude mít, taky si to pořádně užíváme, jen co je pravda ! :-) Zatím nevím, zda nezůstane chlapeček doma, uvidíme :) Zjistila jsem, že jsou to pro mě opravdu nervy, celá březost, i po porodu, tak je na čase dát si pěkně oddych, i když za ta léta, tři vrhy je opravdu maličko, tak mi to asi stačí :-) Každopádně uvažujeme, že by Mínuška měla ještě miminka, tak snad opět ponesou naše jméno, byla bych moc moc ráda ! :-) Samozřejmě na všechny dětičky jsem strašně moc pyšná, jak jsou šikovné, snaživé, z některých už jsou šampioni a když ne, vůbec nevadí, vynikají zas jinde, prostě je o nich dost slyšet a to mě strašně těší a dělá mi to radost :-) Tak snad i o naší fantastické čtyřce po Trixince hodně uslyšíme!

Máme za sebou první štěňátka a bylo to úžasné i plné nervíků, dojemné, kouzelné a zas plné nervíků :o)))) Hrozně rychle to uteklo a já nakonec po tom všem zjistila, že jsem si to i užívala, až na ty strasti, kdy má člověk strach o březí fenečku a pak o miminka, i když u nás to byli takoví macíci, že ten strach byl pokaždé opravdu zbytečný :-D Nejdřív jsem říkala, že miminka už ne, že je to pro mě moc stresující, ale když si to vezmu zpětně, beru tuhle větičku zpět, miminka určitě ještě budou a už teď známe tatínka budoucích miminek :o). Ale vzhledem k tomu, že Lijánka hárá jednou ročně, budou štěňátka až ke konci příštího roku, nejsem blázen, abych jí kryla hned po roce ! :o), další důvod je ten, že si po zbytek roku a celý příští rok, chceme užívat agilit, ať tréninků či závodů a taky procházeček, vejletů a chceme zkusit taky coursing, chci pokračovat s frisbee u Majkýse a se Sherrynkou zkoušet víc dogdancing, miminka tedy plánujeme nejdříve na konec roku 2011 :o) Navíc je to tak také proto, že neuznávám časté krytí fenky, proto budou miminka 2x a dost ! :). Ale trošku jsem se už přistihla, že se snad na ty chvilky, kdy zas budeme čekat, zda se zadařilo a tak dál a tak dál, docela i těším !! :-)))) Navíc Lijánka se ukázala být skvělá maminka, ba si myslím, že přímo ukázková, svym miminkům dala veškerou péči a lásku, přenádherně je učila si hrát a to je hlavní důvod, proč do toho půjdeme ještě jednou, Lijánka je prostě neuvěřitelně kouzelná  a hrozně moc šikovná :,-)))). Tak a to je opravdu na dlouhou dobu vše, BUBÍÍÍ, TORINKO A TRIXINKO, přeju vám, aby jste rostli jen a jen do krásy a svým páníkům jste dělali jen a jen samou radost (Trixinko, ty máš povoleno dělat tu radost mě ! :o), ale určitě nezapomeňte na trošku toho bíglího zlobeníčka, bez toho to prostě a jasně nejde !!! :-)))))))
O Trixince a Bubínkovi je zde nejvíce přímo na stránkách ve smečce, ale ostatním to přece nemůže být líto :-o Takže jsem udělala jednotlivé galérky každého miminka, kam postupně budu fotky doplňovat :-) 

Adorable Athena of Great Olympia - "Torinka"

Ch.Adorable Alpheus of Great Olympia - "Bubínek" - CHOVNÝ PES !!!

MultiCh.Adorable Andromeda of Great Olympia - "Trixinka" - CHOVNÁ FENA !!!

Ch.Baroness Bateia of Great Olympia - "Lotynka" - CHOVNÁ FENA !!!

Jch.MultiCh.Busy Bellerofontés of Great Olympia - "Renoušek" CHOVNÝ PES !!!

Bewitched Bélos of Great Olympia - "Rokýsek"

Crazy Cleopatra of Great Olympia - "Crazy" - CHOVNÁ FENA !!!

Clever Cassius of Great Olypimpia - "Barney" - CHOVNÝ PES !!!

Jch.Courageous Cerberos of Great Olympia - "Cooper" - CHOVNÝ PES !!!

Ch.Creamy Callisto of Great Olympia - "Carrie" - CHOVNÁ FENA !!!

Cute Cassiopea of Great Olympia - "Penny"

Divine Demosthenes of Great Olympia - "Jamie" - CHOVNÝ PES !!!

Delightful Deukalion of Great Olympia - "Sparky" - CHOVNÝ PES !!!

Dreamy Dionýsos of Great Olympia - "Jimmy"

Enchanting Eurybia of Great Olympia - "Blaženka"

Enjoyable Eteokles of Great Olympia - "Jack"

Ever-loving Eurytion of Great Olympia - "Guliver"

Enlightened Epafos of Great Olympia - "Chucky"

"Pokud přemýšlíte, zda jít do pejska s pp nebo bez, doporučuji si přečíst krátké povídáníčko, snad to pomůže při výběru :-) Povídání je přímo ZDE !"