***************************************************************
  ODCHOVY - miminka po našich chovných psech
***************************************************************

Psí kluci "of Great Olympia"- V současné době působí v chovu naši 4 kluci of Great Olympia :-) Tedy čtyři olympionici a jeden perla vltaváček, syn našeho Reníka :)  Protože už každý z nich kryl (kromě Bannyho), je na čase, aby měli vlastní stránku, kde budou odkazy na miminka, na jejich potomky a na kluky samotné :-) Jsem na ně na všechny moc hrdá, jsou to krásní psi, povahově všichni úžasní, exteriérově každý jiný a každý něčim vyjímečný, pro mně tedy samozřejmě jsou vyjímeční naprosto vším :-))  A tady jsou: seřazení podle věku, aby se nehádali :-))

Ch. Adorable Alpheus of Great Olympianar. 10.5.2010 - bicolor - lemon and white. Zatím je po něm jeden vrh a uvidíme, jestli budou ještě další miminka :-) Bydlí u kamarádů Ivanky a Jáji v Kladně, úžasný pes s úžasnou povahou, 38 cm v kohotku, velký mazel :-) Jo a při krytí velký romantik, rád se ujišťuje, že je holčička v pořádku a že jako může :-o :-D ODKAZ NA JEHO STRÁNKU.


Ch. Busy Bellerofontés of Great Olympianar. 4.3.2012 - tricolor. Reník kryl 3x, miminka jsou bohužel odchovaná jedny, s Ebynkou to bohužel nevyšlo, ale i to se prostě stává, s krytím rozhodně nemá Reník problém, u něj člověk nestihne vzít do ruky foťák a je hotovo :-) Budu se opakovat u všech kluků, ale i Reník je úžasný mazel, bíglík s tou správnou povahou, ale musí se zaměstnávat, to má rád :-) 38,5 cm  v kohoutku :) ODKAZ :-)Clever Cassius of Great Olympia
nar. 27.5.2012 - tricolor. Barney je nádherný pes, bohužel ve chvíli, kdy se objevily výstavní výsledky, jako BOBík, měl nehodu, dostal se pod auto a od té doby hůř používá nožku, nicméně je důležité, že se nestalo něco horšího, Barney je v pořádku, výstavy nejsou vše, takže to bez nich rozhodně zvládá :-) I Barney už nakryl, na výsledek jeho snažení s Beou budeme čakat, každopádně první krytí a je to fakt kabrňák, se vším si poradil sám :-) 38 cm v kohoutku, je to miláček a rád si povídá :-))) ODKAZ :)


Ch.Courageous Cerberos of Great Olympianar. 27.5.2012 - tricolor. krásně a hodně tmavý :) Coopi je pohodář od malička, toho nikdy nic nerozhodilo, při stavění do postoje se vždy na chvilku vzbudil, ale nenechal se tim rozhodit :-D Coopi dlouho čekal na rodinku, tedy dlouho ne, ale nejdéle z miminek a nakonec odjel s taťkou Jaxxem a páníkama Michaelem a Lydii do Rakouska, kde s má moc dobře a je hrdým taťkou už více miminek, všechna jsou nádherná !! :) 38 cm v kohoutku. ODKAZ :-)


Precious Sign Perla Vltavynar. 14.11.2013 - tricolor. menší výšky (cca 37 cm), za to krásně stavěný, pěkně silné kostry, krásnou hlavou a velmi šikovný ! Banny nemá svojí stránku, kromě paničky, která má fb, tak vkládám postojovku a sedící fotku, at je vidět v celé své kráse :-) Dávám ho sem proto, protože je to syn našeho Reníka, vnouček Lijušky, proto, že k nám prostě patří :) Banny se svojí paničkou pilně trénuje obedienci, mají už zkoušku OB - Z a začli už i závodně agility, jen tak dál !! :) Věřím, že i Banny najde svojí nevěstu a dočkáme se miminek po něm :-))
Divine Demosthénes of Great Olympianar. 26.04.2015 - tricolor. Jamie je z jediného vrhu po Trixince, jeden ze tří jejich následovníků ... A protože vím, co Trixi dokáže, protože vidím, co Jamie v tak mladém věku umí a dokáže, i když na výstavách třeba zrovna neboduje, rozhodla jsem se ho uchovnit, jsem přesvědčená, že se správným protějškem, má hodně co předat dál. Jamie je úžasný pracant jak na poli loveckém, tak na poli tanečním, rozhodně si zkusí, co je nosework, protože nosánek používat opravdu umí :) S agilitkama uvidíme, jak to půjde, vzhledem k tomu, že zatím toho moc nenaběhal, dávám tomu čas, myslím, že rozhodně má co dělat ;-) Je také skvělým canisterapeutem, má zkoušku, pravidelně jezdí k babičkám, sám polohuje a hlavně je úžasným mazlem milující cokoliv, kohokoliv, jak lidi tak psíky a to myslím, je moc důležité :-) ODKAZ na jeho stránku :-)


Delightful Deukalion of Great Olympianar. 26.04.2015 - tricolor. Sparky je bráška našeho Jamiho, další syn mojí Trixulky :-) Od malička přezdívaný jako Mrňa se změnil v pěkného velkého psa, mrňou už není dávno ! :-) Je z něj krásný pes, krásně se hejbe a i tomu postojku příjdeme na chuť :-) Se Sparkym bych ráda v příštím roce udělala lovecké zkoušky a samozřejmě uděláme i nějaké genetické testy, ať to máme komplet :-) V tuto chvíli má Sparky splněné podmínky chovnosti a může se tedy oficiálně chovat :-) Tenhle pes má strašně milou povahu, je dobře ovladatelný a myslím, že i ta práce v lese nám půjde, vypadá to, že nosánek bude mít víc než dobrý :O)) Zde je ODKAZ na jeho galérku :)


Krásná miminka po našich klucích :-)

"P" vrh Perla Vltavy - Reník x Sára

"E" vrh of Grant´s Garden - Cooper x Vivian

"C" vrh Rubyel´s - Bubí x Soptí

"P" vrh of Grant´s Garden - Cooper x Pipper

"P" vrh Erbens Korwins - Cooper x J.Lo

"A" vrh Beabby - Barney x Bea
 

"I" vrh Nymphaea Alba - Reník x Carrin

"A" vrh Beaby - Barney x Ammy

"R" vrh Perla Vltavy - Reník x Bessy

"S" vrh Perla Vltavy - Reník x Ebby

"E" vrh of Great Olympia - Barney x Lotty

"J" vrh Nymphaea Alba - Banny x Felina

"T" vrh Perla Vltavy - Barney x Eby

"U" vrh Perla Vltavy - Banny x Bessy

"B" vrh Dea Artemis - Reník x Jackie

"D" vrh Lumpisko - Sparky x Bambule

"K" vrh Nymphaea Alba - Jimbo x Gita

"L" vrh Nymphaea Alba - Guliver x Felina

Kontakt - Pokud zabrousíte na naše stránky a některý z kluků se bude líbit pro nějakou bíglí slečnu, neváhejte kontaktovat mně nebo Martinu Imlaufovou, kontakt na mně je na těchto stránkách, kontakt na Marti (panička Míny, mamky "C" kluků) je ZDE :-) Předem píšu, že nepodporujeme bez pp chov :-)