***************************************************************
AKTUALITY 2019
***************************************************************


!!! Nabízíme ke krytí !!! Více ZDE :-)

Chovní chlapečci: Renoušek, Barney, Cooper, Banny, Jamie, Sparky a Guliver:-)


04.01.2019 - VELKÁ AKTULKA!!!

Především přejeme krásný Nový rok !!! U nás je pár novinek, pokusím se je sepsat tak jak se staly :-) Do smečky jsem přidala malou Arminkou, o které budou pěkně přibývat informace :-)

01.01.2019 - jedno maličké pf2019, letos jsme strávili Silvestra zcela poklidného doma v Miroškách, ohnostroje a rány všichni prospali včetně maličké Armi, kterou nerozhodila žádná rána, šikulka !! :-)


27.12.2018 - fotečka Arminky s mamkou Arielkou, holky řádily jak černá ruka snad dvě hodiny a pak miminko odpadlo :)


24.12.2018 - Vánoce 2018 - Arminka je s námi nějakých deset dní a můžu napsat, že je skvělá, krásně se začlenila a funguje, je to až nad mé očekávání :-) Začíná si s ní hrát Jamie i Trixi, starší holky si hledí svého ale neřeší a Majkýsek je Majkýsek, ten si všímá sebe, ale není na ní nijak zlý, venku s ní popoběhne, doma samozřejmě chce mít svůj klid, který mu hlídám, dávám pozor, aby neměl pocit, že ho štěndo nějak omezuje :-)


16.12.2018 - Lijuška slaví 12 let !!! Vážně neskutečné, nechápu, kam ten čas tolik mizí, ale je to tak ! Milá Lijánko, přejeme ti celá smečka vše nej nej nej ! A pokračujeme dál ! Lijuška je stále jako malé mimčo, přestává teda trošku slyšet, ale jinak je v parádní formě a já doufám, že jí to ještě dlouho vydrží !! :)


15.12.2018 - Je nás o jednoho více :-) Respektive o jednu :-) Vítej doma Arminko !! Celým jménem tohle čertidlo je Arminka od Štíčího Rybníka :-) Je to plemeno Šiperka, nejmenší ovčák na celém světě :-) Ano skutečně, tohle prdítko je ovčák !! :-D Protože aktulku píšu s nějakým odstupem, je v tuto chvíli s námi Arminka tři týdny a já můžu říct, že přes tu počáteční nejistotu, jakože co asi budeme dělat s takovýmhle drobečkem, abychom ho nikdo nezašlápnul, jsou veškeré obavy pryč :-) Arminka je neskutečně šikovné zvířáktko, každý den se už pilně učí triky na dogdancing, protože už jí za pár dní čeká první trénink, venku se dospělákům vyrovná už na nějakých sedm kilometrů a ještě celou cestu řádí, učí se venku přivolání, vnímat a opravdu je šikovná !! Taky má skvělé parťáky, kterých se může držet, díky bohu, Lijuška to není :-D :-D Jsem zvědavá, jak to bude vypadat do budoucna, co nám ten život přinese, co spolu zvládneme nebo nezvládneme, co bude nebo nebude Arminku bavit :) Prioritou pro nás bude samozřejmě dogdancing a agility, ale nebráním se vyzkoušet si něco nového, kdo ví, třeba zkusíme i pasení, šiperky jsou sice pejskové malincí, ale rozhodně jdou do všeho v plné síle a nadšené, tak jsem moc zvědavá !! Tak ještě jednou, vítej prcku, totálně sis nás omotala kolem pacek, máme tě rádi !!!


09.12.2018 - Žanetka slaví 14 let !! Už 14 :-O Holčičko naše, přejeme ti uplně všechno nejlepší a ještě nekončíme ! Musím říct, že i když Žabžulka pomalu už ztrácí zrak, sluch už ztratila uplně, tak celkově je v pěkné kondici, zvládá delší prochajdy, i když už jí sem tam nechám raději odpočívat, abych jí nepřetahovala :-) Ráda se v létě vyhřívá na sluníčku a ted přes zimu dostala pletenej svetřík na doma, protože máme baráček opravdu hodně chladný, tak než se zatopí, aby jí nebyla zima, je už celkově taková rozstřesená, tak jí obepnutý svetřík hodně hodně pomáhá :-) Žanetka je moje takový miminko, je stařičká a strašně maličkatá, podle mě je snad čim dál menší :-) Tak pokračujeme dále bábuško, šup do dalšího roku :-)

11.11.2018 - Ušaté mistrovství !!! Aneb naše další účast na mistrovství bíglíků v agi :-) Za naší smečku vyrazila Trixulínka a Majkýsek na otevřené běhy a samozřejmě jsme jeli jak jinak než s Marti a holkam az Bolky ! :)) Veteráni na závodech nebyli a Jimbo tomu běhání zase tolik nedá, ale samozřejmě jel fandit a být oporou týmu :-)) Mistrovství bylo mimo jiné i pro všechna plemene v otevřených bězích + se o titul mistra popraly taky plemena jako kokrové a čársl španělové :-) Trixince se v necelých 9 letech povedlo neuvěřitelné a stala se 1. VÍCEMISTREM BÍGLŮ ČR v agility pro tento rok !! Mám obrovskou radost !!!! Majkýsek si odvezdl 3x disk, takže vše při starém a v pořádku !!! :-D Tak uvidíme, zda se zúčastníme MR ještě příští rok nebo zda byl tento pro nás posledním :-)


Tak a to je pro tentokrát vše, snad jsem vypsala co sem chtěla, co vše se událo a ted už hurá do nového roku, nové prochajdy, výlety, akce, těšíme se !!ARCHÍV NOVINKY 2018