POLY - iFÍ - polymerové šperky
***************************************************************
AKTUALITY 2018
***************************************************************
!!! Nabízíme ke krytí !!! Více ZDE :-)

Chovní chlapečci: Bubínek, Renoušek, Barney, Cooper, Banny, Jamie, Sparky a Guliver:-)


06.02.2018 - ... tak to mi to dlouho nevydrželo, aktualizace opět po měsíci :-) Tak trošku rekapitulace uplynulých 30ti dní .. :-)

06.02.2018 - Konečně trošku mrzne ! - 
A kéž by to chvilku vydrželo, bláta a deště už bylo dost, když je takto, psíci chodí domů čistí, sluníčko nás nabije troškou energie a vůbec, snad bude chvilku normální zima ! :)


04.02.2018 - Duo CACIB Brno - rozhodčí: Iva Černohubová -  Dnes jsme s Marti a Luckou (chovatelka prtítka Dee), vyrazily do Brna na výstavu, já pro tentokrát nehlásila nikoho z mých psíčků, jela jsem hlavně jako podpora a handlerka pro Mínušku, která se poprvé ukázala ve veteránech ! :-) Bylo to veselé a velmi rychlé :-D Mína se s tim nemazala, rozbalila to, ukázala co umí, i o titul BOS musela běžet jako první, protože jí tak nějak nikdo nestačil :-) Rozhodně jsme si to spolu užily a odnesly jsme si Výborná 1, Best of Veteran :-) Velká škoda, že nemáme s Mínou pohárek, ale čekat na závěrečky by znamenalo příjezd domů opravdu velmi pozdě, takže bohužel :-( Příště !!!
30.01.2018 - Canisterapie ve Vršovicích -  Zase jedna fotečka z canisky, pro tentokrát Dee s Lijuškou a pan Jimbo :-) Ten vypadá stejně jak na fotce minulé, ale za to já nemůžu, ležet na zádech je prostě nejvíc :-D


27.01.2018 - Klubová výstava BC ČR, rozhodčí: Wiebke Warneke (DEU) -  Na dnešní klubovku vyrazily holčičky Lillynka s Trixinkou a byly úžasné, ostatně jako vždy :-) Lillynka si zaběhala s Evčou ve třídě veteránů a odnesla si Výborná 1 nejlepší veterán !! Titul BOV si nakonec odnesl pejsek, ale to nám nevadí. Lijuška byla skvělá !! Trixinka si zaběhala ve třídě čestné, kterou vyhrála, obě holky mají krásné posudky, celkově byla výstava moc fajn !! A jsem velmi hrdá na našeho Guliverka (Lotynka x Barney), který si v mezitřídě odnesl titul CAC !!! Stává se tak čekatelem Českého šampiona a navíc je z něj chovný pes ! Páníci si počkali na tu výbornou z klubovky pěkně, moc gratuluju !!!
20.01.2018 - Návště holčiček z Bolky -  Panička holek strávila nějakou chvilenku v nemocnici a tak byly holčičky u nás :-) Byly skvělé, byly hodné, procházkovalo se, řádilo se :-) Mezitím ještě Sherrynka zvládla operaci, kdy jí byly vyndané velké boule a navíc nádor v třísle, první dny byly těžší, ale Sherrynka je bojovnice a dnes už je zcela v pořádku, lítá po poli, je zima, takže jí není horko, je spokojená !!! :-) A to je za tento měsíc vše ! :)

03.01.2018 - První letošní příspěvek :-) A já doufám, že se mi aspoň občas podaří aktualizovat trošku častěji než v loňském roce, tak snad to klapne !!! :-D Po novém roce se máme fajn, vánoce byly príma a v poklidu a na Silvestra jsme odjeli jako každý rok, k holkám do Bolky a to bylo též pěkně v klídku :-) Proběhlo pár procházek, samotnou půlnoc a ohnostroj psíci prospali, takže vše jak mělo být :-) Letos už máme za sebou první canisterapii a to s Jamim a byl skvělej, nebyl celý měsíc, takže si to fakt užíval :-) Musela jsem ho blejsknout :-D A taky samozřejmě vkládám fotku vánoční, smečka u stromečku zde opravdu nesmí chybět ! A taky Silvestrovská prochajda se vydařila, i když vlastně fotka vypadá jako na jaře :-D Dalo by se říct, že to byl takový chladnější letní den :-D Ted už si ale přejeme chvilku tu normální zimu, bez bláta, bez deště, protože tohle je vážně otrava !

Jamie na canisce :-)


Vánoční smečka :-)


Silvestrovská prochajda :-)ARCHÍV NOVINKY 2017