POLY - iFÍ - polymerové šperky
***************************************************************
AKTUALITY 2018
***************************************************************
!!! Nabízíme ke krytí !!! Více ZDE :-)

Chovní chlapečci: Bubínek, Renoušek, Barney, Cooper, Banny, Jamie, Sparky a Guliver:-)


05.04.2018 - Další aktivní šampion v naší smečce! - A je jím samozřejmě Jimbo :) Nejsou mu ani 3 roky a body už má splněné, teď už jen počkat, až mu bude na podzim uznám :) Tím předčil i maminku Trixinku, je to borec :-) Sice je to jeho jediný šampík, kterého kdy dosáhneme, leč pro mně je to šampík nejcennější a moc si toho vážím :) Je tedy pátým a posledním bíglíkem v mé smečce, který dostane diplomek a pohárek za něco takového, su tak hrdá ! :)) Samozřejmě makat budeme i nadále, teď třeba už makáme pěkně zase u kola, konečně jaro !! :)


04.04.2018 - Lijuška je zase prababičkou :-) ..
Bannymu a Bessynce se narodilo sedm nádherných miminek, tři bicolorci a čtyři tricolorci :-) Z toho jsou blondáčci a jeden tricolorek holčičky a tři černí chlapečci :-) Moc gratulujeme !! :)


02.04.2018 - .. a protože nemohl Majkýsek o víkendu s námi .. poslala mu tetička Marti ze závodů dáreček, hned se ho samozřejmě ujal a ranní rituálek "zabíjení hračky" momentálně probíhá s mopíkem :-D


02.04.2018 - Přejeme veselé velikonoce !!! :-)


31.03. - 01.04.2018 - MONSTER SPEED CUP, rozhodčí: Jiřinka Máčková - víkendové závody byly moc fajn !! Jamie se moc snažil, první den byl horší, soustředěnost skoro na nule, řešili jsme flíčky na zemi, lístečky, bylo potřeba hodně se rozhlížet, zda na něj všichni vidí, jak mu to krásně kluše :-D Ale neděle super, třeba rychlost nic moc, ale Jimbo vnímal, opravdu se snažil !! Jediné, co psychicky nezvládl dnešní den, byl shrnutý pidi kousek pásky u slalomu, ten ho fakt děsně vytáčel ! :D Ale po oba dny zvládl zkoušku MA2 na druhé místo, sice zkoušku opravdu splněnou nemáme, ale mám radost, hlavně z té neděle !! :) 

Trixinka byla skvělá, jednou zvládla v otevřeném běhu 4. místečko, pak bylo tuším i nějaké sedmé, myslím, že ve všech bězích se neodostala za polovinu výsledkové listiny, byla moc šikovná !! Jednou jsme zvládly zkoušku SA3 na třetí místo, ale pro mě byl nejparádnější běh nedělní SA3 zkouška, kdy měla nádherný disk, běžela fakt naplno a pak s mohutným zaječením zaplula do tunelu místo do slalomu, ale ta radost je nepopsatelná ! :-D

Byl to náročný, ale skvělý víkend !!


15.03. - Sparky na návštěvě - byl u nás na pár dní zase Jimbův bráška Sparky, musím vložit, jakej z něj vyrostl pěkný psík, myslím, že je tak akorát ;-) a máme první Sparkyho výsledky z laboratoře: Lafora epilepsie a IGS mu vyšly N/N !! :) Během května otestujeme další nemoce :-) Musíme trošku postupně :)


04.03.2018 - ... jednou příjde den, kdy začnu zase aktualizovat víc pravidelně ! :-D

04.03.2018 - !!! slavíme !!! - naše B miminka slaví šest let !!! Neuvěřitelné jak ten čas letí ! Takže milý Reníku, Rokýsku a milá Lottynku, přejeme vám s mamčou Lijuškou vše nejlepší k narozeninám !!! Reník slaví u nás v Miroškách, je tu na dovče na pár dní, tak to dooslaví doma potom s Nikouškem :-) Vkládám samozřejmě fotku s Lijuškou a taky aktuální šestiletou Lottynku a Rokýsek se mi už taky ozval, tak jen počkám na fotečky a též ho sem vložím :-) Šest let, to není ani možné :-)

01.03.2018 - ...procházkujeme... -
zase se mi jednou povedla fotečka, tak se musím pochlubit, i když jen mobílkem :-) A Jimbo má krásnou fotku od Marti, tu musím taky vložit :-)

24.02.2018 - Únorové dvojzkoušky v Ratenicích, rozh. Karin Divišová - 
Vzala jsem Majkýska, Trixulku a Jimba a společně s holkama z Bolky (u kterých jsme mimochodem byli pěkně na návštěvičce) jsme vyrazili závodit ! :-) Jako první běžkali trojkaři, Crazynka s Majkem splnili každé po jedné zkoušce, pašáci !!! Jsou boží !!! Trixulka běžkala jak mohla, byla hoooodně veselá a já jí to hoooodně kazila, takže z toho nic nebylo, ale vůbec nám to nevadí, ta radost, kterou z toho má, mi úplně stačí ! :-) Jamie dnes prvně startoval v MA2 a moc se snažil ! Byla tam nějaká skočená zona, opravovaný slalomek a rychlost nám zatím stále chybí, nicméně Jamie si to myslím užil, parádně se soustředil a dvojkové parkury napoprvé zvládnul tak, jak bych nečekala vůbec ! :-) Je šikovný !! :) A vzhledem k tomu, že medajličky byly játrové sušenky, jsou fotky takové jaké jsou, nezbylo nic ! :-D
06.02.2018 - ... tak to mi to dlouho nevydrželo, aktualizace opět po měsíci :-) Tak trošku rekapitulace uplynulých 30ti dní .. :-)

06.02.2018 - Konečně trošku mrzne ! - 
A kéž by to chvilku vydrželo, bláta a deště už bylo dost, když je takto, psíci chodí domů čistí, sluníčko nás nabije troškou energie a vůbec, snad bude chvilku normální zima ! :)


04.02.2018 - Duo CACIB Brno - rozhodčí: Iva Černohubová -  Dnes jsme s Marti a Luckou (chovatelka prtítka Dee), vyrazily do Brna na výstavu, já pro tentokrát nehlásila nikoho z mých psíčků, jela jsem hlavně jako podpora a handlerka pro Mínušku, která se poprvé ukázala ve veteránech ! :-) Bylo to veselé a velmi rychlé :-D Mína se s tim nemazala, rozbalila to, ukázala co umí, i o titul BOS musela běžet jako první, protože jí tak nějak nikdo nestačil :-) Rozhodně jsme si to spolu užily a odnesly jsme si Výborná 1, Best of Veteran :-) Velká škoda, že nemáme s Mínou pohárek, ale čekat na závěrečky by znamenalo příjezd domů opravdu velmi pozdě, takže bohužel :-( Příště !!!
30.01.2018 - Canisterapie ve Vršovicích -  Zase jedna fotečka z canisky, pro tentokrát Dee s Lijuškou a pan Jimbo :-) Ten vypadá stejně jak na fotce minulé, ale za to já nemůžu, ležet na zádech je prostě nejvíc :-D


27.01.2018 - Klubová výstava BC ČR, rozhodčí: Wiebke Warneke (DEU) -  Na dnešní klubovku vyrazily holčičky Lillynka s Trixinkou a byly úžasné, ostatně jako vždy :-) Lillynka si zaběhala s Evčou ve třídě veteránů a odnesla si Výborná 1 nejlepší veterán !! Titul BOV si nakonec odnesl pejsek, ale to nám nevadí. Lijuška byla skvělá !! Trixinka si zaběhala ve třídě čestné, kterou vyhrála, obě holky mají krásné posudky, celkově byla výstava moc fajn !! A jsem velmi hrdá na našeho Guliverka (Lotynka x Barney), který si v mezitřídě odnesl titul CAC !!! Stává se tak čekatelem Českého šampiona a navíc je z něj chovný pes ! Páníci si počkali na tu výbornou z klubovky pěkně, moc gratuluju !!!
20.01.2018 - Návště holčiček z Bolky -  Panička holek strávila nějakou chvilenku v nemocnici a tak byly holčičky u nás :-) Byly skvělé, byly hodné, procházkovalo se, řádilo se :-) Mezitím ještě Sherrynka zvládla operaci, kdy jí byly vyndané velké boule a navíc nádor v třísle, první dny byly těžší, ale Sherrynka je bojovnice a dnes už je zcela v pořádku, lítá po poli, je zima, takže jí není horko, je spokojená !!! :-) A to je za tento měsíc vše ! :)

03.01.2018 - První letošní příspěvek :-) A já doufám, že se mi aspoň občas podaří aktualizovat trošku častěji než v loňském roce, tak snad to klapne !!! :-D Po novém roce se máme fajn, vánoce byly príma a v poklidu a na Silvestra jsme odjeli jako každý rok, k holkám do Bolky a to bylo též pěkně v klídku :-) Proběhlo pár procházek, samotnou půlnoc a ohnostroj psíci prospali, takže vše jak mělo být :-) Letos už máme za sebou první canisterapii a to s Jamim a byl skvělej, nebyl celý měsíc, takže si to fakt užíval :-) Musela jsem ho blejsknout :-D A taky samozřejmě vkládám fotku vánoční, smečka u stromečku zde opravdu nesmí chybět ! A taky Silvestrovská prochajda se vydařila, i když vlastně fotka vypadá jako na jaře :-D Dalo by se říct, že to byl takový chladnější letní den :-D Ted už si ale přejeme chvilku tu normální zimu, bez bláta, bez deště, protože tohle je vážně otrava !

Jamie na canisce :-)


Vánoční smečka :-)


Silvestrovská prochajda :-)ARCHÍV NOVINKY 2017