POLY - iFÍ - polymerové šperky
***************************************************************
AKTUALITY 2018
***************************************************************
!!! Nabízíme ke krytí !!! Více ZDE :-)

Chovní chlapečci: Bubínek, Renoušek, Barney, Cooper, Banny, Jamie, Sparky a Guliver:-)


22.12.2018 - VÁNOCE 2018 - je mi uplně stydno, ale na aktualizace teď absolutně nebyl vůůůbec čas :-O .. ale po novém roce vše napravím, slibuju !!! Událo se toho za ty dva měsíce dost, včetně toho, že je nás o jednoho více (veškeré info o Arminice tu přibude též po novém roce), dále včetně toho, že se Trixinka letos stala 1. vícemistrem ČR v agility bíglů !! .. no bude toho hodně, co musím dohnat ! Pro tuto chvíli ale všem přejeme klidné a pohodové svátky, krásné VÁNOCE, ať každý pod stromečkem najde to co si přál (já tam mám vše, co potřebuji, takhle sem spokojená ! :-O :-) ) ... užívejte si konec roku a přejeme s celou smečkou co nejlepší vstup do toho nového ! .. máme vás rádi a slibuju, že aktualizací bude zase přibývat :-)

22.10.2018 - nové fotky miminek - máme za sebou další návštěvu u miminek :) .. kdyby to šlo, asi tam všichni zůstanema a už neodjedeme :-O :-D S miminkama je v sedmi týdnech už pořádná sranda, řádilo se, fotilo se, máme samozřejmě postoječky, i když to bylo krapítko složitější, mimča jsou lehce nenažraná ( nechápu po kom !! ), takže se hrnuly po jídle a podkluzovalo jim to :-D .. ale pár foteček přeci jen máme, opět každý vrh u sebe v galérce K VRHU a L VRHU :-)


22.10.2018 - nové fotky pro tentokrát mých stařičkých miminek :-) - po hooodně hodně hodně dlouhé době mám fotečky celé mé smečky :-) Fotilo se u nás v Miroškách, zkoušel se nový objektiv, tak jsme si zahráli na modely :-) .. a protože, to bylo opravdu kousek, dostala se na focení i Sherrynka, jupííí ! Tak mám zase pár nových foteček, za což jsem moc ráda :-) tak KUK SEM :)

.. jsme prostě v jednom kole a nějak se nedaří stránky udržovat, jak bych chtěla, ale naskytlo se trošku času, tak to honem musím napravit :-O :-D

07.10.2018 - štěňátka po Jimbovi a po Guliverkovi - jedna smutná novinka je ta, že jedno mimčo od Gitušky nepřežilo, nicméně zdravíčku a pěkné tloušťce se těší tedy tři holčičky a chlapeček a musím říct, že jsem z nich nadšená :-) I po Guliverkovi jsou 4 mimča, nakonec 4 chlapečci, dva bicolorci a dva tricolorci a kluci jsou teda opravdu božani, jsou nádherní ! Každému z vrhu jsem udělala svojí galérku, kam jsem přidala fotečky ted z pátého týdne, byla jsem na návštěvě a už ted se těším na další !! :-) Příští návštěva znamená focení postojků, na to se moc těším :-) Jinak dva blonďáčci po Felince a Guliverkovi ještě nemají svoje páníky a já bych moc ráda, kdyby se objevil někdo, komu by uplně nevadilo, kdybych se pokusila pak o nějaké výstavy a trošku se postarala o to, aby se kluci dostali do chovu, byla by velká škoda, kdyby šli kluci jen "na gauč", konkrétně Leona, pokud by si vzal někdo blízko Mirošovicím, tím lépe !! :-O :-D Tak přikládám fotečky, galerka K VRHU a galerka L VRHU Nymphaea Alba :)


01.10.2018 - DD zkoušky Praha - Uhříněvěs - dnes jsem s Jimbem vyrazila po druhé zkusit zkoušku MD 2, samozřejmě jsem byla nervozní, jak mám ve zvyku :-O :-D .. ale zbytečně, Jimbo od samého začátku do konce zkoušky, makal tak, jako snad u téhle sestavy, nikdy, byl naprosto skvělej !!! Zkoušku jsme dali na výborně, všechny bodíky, co šly dolů, byly samozřejmě má vina, můj stresík, ale výborná je doma, jupí !!! A ted nastane dlouhý trénink na zkoušku HtM2 a Trixi čeká zkouška HtM3 :)


31.09.2018 - Canisterapie - Nadále jezdíme s Trixi a Jimbem do Vršovic za starouškam a už jsme se uplně zabydleli u dětí ve Stránčicích a je to skvělý ! Děti jsou tam s hodně těžkými postiženími a Jamie je fantastickej, opravdu se zde našel, sám polohuje, sám se dětem věnuje, má neuvěřitelný cit, což je až neuvěřitelné, kdo ho zná a ví, co umí kvůli jídlu, tak kdo by to byl řekl :-) Vycítí sám, co které mimčo potřebuje a podle toho se zachová a mě to díky tomu baví čim dál víc :-) Trixulinka samozřejmě nezahálí, ta jezdí spíše za starouškama, protože ta zase je k nim a k tomu, jak prokrmují, jemnější a není třeba jí nijak korigovat kvůli jídlu :) Tak aspon dvě koláže vkládám, at je vidět, jak mám šikovné psíčky :-)
20.09.2018 - Výlet po Praze - trošku je dnes aktulka jen o Jimbovi a Trixi :) Příště to zase napravím, slibuju ! :-) Ale vyrazila jsem s těma dvěma za mamkou do Prahy, Jimbo nikdy pořádnou prochajdu po Praze vlastně ani neměl a určitě mu to neuškodilo, choval se naprosto vzorně, nešel jinak než s prověšeným vodítkem, pozoval, užíval si velký zájem od lidí, holt canisterapeut :D Trixi to je mazák, ta si užila hlavně to, že tam byla moje mamka a měla párečky :-D Tak přidávám pár foteček :-).. štěnda jsou na světě !

01.09.2018 - štěňátka od Jimba a Gitušky - tak a je to tu ! Jamiho dětičky jsou na světě !!! Porod to byl dlouhý, Gituška si dávala i 4 hodinové pauzičky, vzala to opravdu na pohodu :-D A nakonec jsou z toho 4 holčičky a jeden chlapeček a jsou tak krásní !!! :-) Všichni jsou tricolor a až na jednu tmavou holčinu, jsou to všechno strakáči :-) Přikládám fotečku !! :-)) Doufám, že vše pujde jak má, i když mamka trošku zlobí s mlíčkem a musí se dopomoci láhvičkou, pomalu se to lepší a až naberou děti ještě trošku síly, už to pujde krásně samo :-) .. a teď s napětím očekávám druhá miminka po našem Guliverkovi a Felince :-) Pravidelně budu přidávat fotečky téhle skvělé partičky, miluju je už teď a všechny :-)
27.08.2018 - Majkýsek oslavil 12 let!!! - A jako každý rok samozřejmě musím napsat, že se zcela zklidnil ! :-D Dobrá, přece jen už je věk trošku znát, přesto jsou překážky stále jeho velkou láskou a stále dává najevo, že ještě není čas jít do agi důchodu, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží !!  Majkýs je, byl a bude, vždycky nejvíc speciální pejsek, kterého mám .. pes, u kterého jsme se já, okolí, naši kamarádi, prostě všichni, naučili nějakým pravidlům, aby vše fungovalo jak má :-) Aby žádný pejsek, štěňátko, kdokoliv, nepřišel k úrazu a Majk nebyl ve stresu, za to moc děkuju !! Každý se na nás mohl vyprdnout s tím, že Majkýsek je jen potížista, tak co a přesto se tak nestalo a můžu říct, že jsem za to vděčná :-) Naučili jsme se jeho chování předvídat tak, aby vše klapalo a nakonec je z Majka vlastně docela milej starouš .. no až na nějaké sem tam zkraty, to prý aby si připoměl, jaké to bývalo ! :-D Tak Majkýsku a jedeme dál !!!


18.08.2018 - Agility speciál pro A0, A1 a veterány - Dnešní den patřil Majkýskovi s Lillynkou a bylo to úžasné !!! Tolik dobrůtek jsme asi v životě nevyhráli, máme zásoby na pěknou dobu :-D Závody spočívaly ve hře, tuneliádě a jumpingu, jeden běh v medium vyhrála Lilly, druhý Majk a Majk ještě jednou třetí a druhý myslím ! :-) Veterány jsme měla jen já dva jediné, ale běhy se počítaly dohromady s ostatními, takže žádné zvlášt, staroušci ještě umí ukázat, jak se to dělá !! :-).. štěňátkovské novinky :)

13.08.2018 - 9ti měsíční fenečka z chovatelské stanice Perla Vltavy hledá nový domov! - nejprve začnu fenečkou, která shání nový domov, jedná se o fenečku, které je 9 měsíců, bohužel v rodince, kde je, neklaplo vše jak by mělo a ta se po dlouhých uváhách rozhodlo, že se bude hledat nový domov. Jedná se o fenku z vrhu  T (Clever Cassius of Great Olympia x Kind Black Belle Perla Vltavy) - Ebynku :) Fenečka chodila na cvičák, základní poslušnost ovládá, hledáme někoho, kdo má zkušenosti s plemenem a dá Ebynce, co potřebuje, to jest hodně pohybu, cvičení, aktivity a hlavně dlouhé prochajdy, prostě to vyžití, jaké by měl pejsek mít, takže pokud někdo hledá bíglího parťáka a nehledá třeba už uplně malé miminko, neváhejte a kontaktuje chovatelku Jolču Michalcovou - odkaz ZDE !! :)13.08.2018 - .. a ted o trošku menší miminka, která jsou teprve v očekávání :-)  - v chovatelské stanici NYMPHAEA ALBA se očekávájí dva vrhy, jeden po našem Guliverkovi a druhý a to pozor, skutečně, po mém Jamim :D Trvalo mi hodně dlouho, než sem se rozhodla, zda to s Jamim zkusíme, ale protože vím, že s fenkama u Libušky, si naši kluci opravdu sednou a štěnda jsou tak akorát, tak jsem to prostě zkusila :-) Jimbo třeba není vítězem všech výstav, na druhou stranu dokázal, že je velice šikovný, což je vidět na jeho splněných zkouškách, je genetikcy zdravý, nemá ani nepřenáší žádnou z nemocí, na které je testovaný, je to naprosto vynikající canisterapeutický pes a se svojí povahou si jednodušše zaslouží, nějaká miminka mít a já doufám, že budou mimča stejně úžasná a šikovná a i krásná :) Guliverek je pejsek krásný, je silný se silnou hlavou, je to pes, který snad nikdy nemá špatnou náladu ! Na klubové výstavě získal CACíka a kdyby neměl potřebu, do vystavování tolik mluvit, dávno by toho bylo i více :) Maminkama vrhů budou Felina (krytá Guliverem) a Gita (krytá Jimbem). Můžu upřímně říct, že Libuška je jediný člověk, u kterého jsem svolila krytí obou kluků i přesto, že vrhy budou hodně po sobě, víceméně ve stejný čas. Vím, jak se tam psíci mají, vím, jak se tam mají miminka, jak je o ně pečováno a my se rozhodně všechny babičky a prababičky, pojedeme podívat a fotit a já už se na to ted těším !!! Kolik bude miminek, nevíme, ale at je to jedno, čtyři nebo osm, přeju si hlavně to, aby vše šlo hladce a dobře !! :)

Vrh "K" - Divine Demosthenes of Great Olympia x Gita Nymphaea Alba


Gituška - 45 den březosti


Vrh "L" - Ever-loving Eurytion of Great Olympia x Felina Nymphaea Alba


Felina - 41 den březosti

.. ač to vypadá, že se u nás nic neděje, opak je pravdou :-) Na novinky není moc času, snažíme se být pořád venku, já lítám po brigádách a do toho je strašné horko už jakou dobu, takže fotek ted moc nebylo :) .. snad už ta vedra šílená, povolí a vrátíme se zpět k našim tréninkům !

29.7. - 4.8.2018 - Dovolená na Benecku - týden naprosté pohody a parádních teplot v horách ! Pro tento rok jsme Celnici vyměnily za dovču na Benecku a dobře jsme udělaly :) Vyrazilo se ve složení Já, Marti, Yvča (Marti mamka), Lucka (slečna chovatelka od Dee :) a její mamka a bylo to super !!! Tančilo se, zpívalo se, jedlo se (jedlo se opravdu hodně :-D ), ale hlavně se výletovalo, na Sněžku se vyrazilo, sice lanovkou kvůli teplu, ale bylo to parádní :) Z mých pejsků zůstaly doma stařičké Sherrynka se Žanetkou a bylo o ně dobře postaráno mojí rodinkou, ostatní pěkně makali s námi :-) Uělala jsem albíčko s pro mě těma nej fotkama z celého týdne, sice vše foceno mobilem, ale vůbec to nevadí !!! :) A já už se ted těším na příští rok, doufám, že tohle si minimálně zopakujem a nebo najdeme něco podobně skvělého :) .. ps: brzy očekávejte maličkou štěněcí aktulku !! :))


. jsme zpět ! Jupí ! Samozřejmě s novinkama ! :-)

09.06.2018 - Podobnost čistě náhodná - Nechala jsem Trixi s Jimbem blejsknout na bíglím setkání, na to, že jsem hodně dlouho řešila, jak Jimbo neroste a nemohutní ( a že si dal fakt na čas ), tak můžu říct, že třeba nevyhrává a už ani nebude ( páč do výstav už fakt penízky dávat nebudu, pokud nepujde o nějaké uchovnění ), tak se přeci jen změnil, maminka už vedle něj vypadá spíš jak šedivý mimino :-) Ovšem je srandovní, jak Jimbo podědil strašně ten šprťáckej výraz, kamennou tvář :-D Takže jedna aktuální fotečka mamky Trixi se synátorem Jimbem :)05.06.2018 - Sherrynka slaví 15 let!!!! -
Fotečka bude, jen ted máme po nějakých zákrocích na veterině, dávám do kupy celou smečku, zoubky, bouličky, ale fotečka bude a dortík bude !!!! Protože 15 let u pejska, to si opravdu zaslouží velký dort !!! Sherrulka je na tom dobře, je to naše babulka, je hluchá, zadní nožky neslouží tak dobře, jako sloužily dříve, ale krátké prochajdy Sherrynka zvládá, chutná jí velice, syrové masíčko je syrové masíčko :-) Jen teď ty horka jí uplně dobře nedělají,  tak se chladí v baráčku pěkně, má větráček, všechno zvládneme :-) Tak vše nejlepší holčičko naše !!!! Máme tě moc rádi a jedeme dál !!!!

04.06.2018 - OPSION 059 - 
rozhodčí: Lenka Pánková. Tak jako každý rok (výjma jednoho) jsme s holkama z Bolky vyrazili na naší oblíbenou Rozkoš, tentokrát pekelně slunečnou, až na chvilkový deštík !! Běhalo ve složení Majkýsek, Trixi, Jimbo (ostatní psíčky pohlídala ségruška, děkuju !), Mínuška a Crazynka :) Jimbo si dal nakonec pár překážek, zonečky a víc sem ho vedrem netrápila, on to fakt uplně nemusí, takže nakonec byl s Dee za hlavního fanouška a řádili hlavně spolu, jako vždy, holt se milují :-) Ostatní makali a moc se snažili a přivezli jsme domů spoustu cen a pohárků !!! Mínuška splnila svojí první MA2 zkoušku, parádní ! Trixinka nesplnila nic, časy byly horší, ale to vůbec nevadí, Trixi mastila jak jen to šlo a moc jí to bavilo, rozhodně si to užívala ! A to je přece hlavní :-)  A Crazynka s Majkem si pěkně rozdělili esíčka a medíčky :-D Crazynka zamakala ve smolíkách, dovezla si třetí místo ve zkoušce, třetí místo v jumpingu, první místo v agi (snad jsem to nepopletla) a celkově si vyběhala ŠAMPIONA OPSIONU v kategorii small !! Majk si řekl, že ve svých skoro 12ti letech to konečně pokoříme a doběhli jsme spolu všech šest běhů ! 2x 1. místo ve zkoušce MA3, 1x 2. místo v jupminku, 1x 2. místo v agility, 1x 3. místo v jumpingu, 1x 6. místo v agility a celkově se Majk stal za tento víkend ŠAMPIONEM OPSIONU v kategorii medium !!! Neuvěřitelné se stalo skutečným !!! Mám obrovskou radost, na všechny děti sem tak pyšná ! :-) Celý prodloužený víkend byl naprosto super, i když bych brala klidně o pár stupínků méně, celé jsme to zvládli !27.05.2018 - Náš C vrh slaví šesté narozky !! - Barnýsku, Carrinko, Crazynko, Penny a Coopere, přeju vám vše nejlepší ! Šílené, jak ten čas letí, chci ho zpomalit !20.05.2018 - Sparky je taťkou !! - Sparkymu a Bambulce se narodilo pět naprosto krásných a zdravých miminek !!! Trixinka je poprvé babičkou a já su hrdá !! Jsou to tři holčičky a dva chlapečči, vše tricolor a jsou naprosto krásně zbarvení a jsou boží :-) Rozhodně se na ně pak s taťkou Sparkym pojedem podívat, už ted se těším :) Moc gratuluju !!! Více na stránkách miminek ZDE :)14.05.2018 - Náš D vrh slaví druhé narozky :)  - Guliverku, Blaženko, Jacku a Chucky, přeju vám vše nej nej nej nejlepší ! Vyrostli z vás jak jinak, než krásní bíglíci, mám z vás radost !!! :-)09.05.2018 - Áčka slaví !! - Je to šílené, ale naše áčka slaví už osm let ! Osm let, co jsem v rukou držela Trixinku, Bubího a Torinku a dnes jsou z nich oficiálně výstavní veteráni ! S výstavama jsem teda nějak už skončila, ale je to tak, mám doma dalšího veteránka, jediný kdo zbývá, je už jen Jamie :-)09.05.2018 - Reník je taťkou !! - Tak tento den je tuplem vydařený, nejen, že se v tento den narodila Trixinka, ale dnes přišel na svět vrh po Reníkovi a Jackie, moc pěkný vrh, velice vyrovnaný :) Dva chlapečci a tři holčičky, ve chvíli, kdy píšu tuhle novinku, je jim už měsíc, mají nádherný kulatý hlavinky, překrásný tlaminky, jsou celí opravdu krásní, více můžete sledovat na jejich fb stránce přímo ZDE :-) A určitě je potřebuju nutně vidět, až povyrostou !


.. protože budou na nějakou chvilku stránky vypnuté (penízky musí ted do pejsků, čisté zoubky jsou potřeba :-) ), najdete nás případně i na facebooku .. :-)

02.05.2018 - Trixi za pár dní oslaví osm let :) -
A tak jedna aktuální :-) .. sice šedivoučká, ale běhá jí to teď jedna báseň, šikulka moje :) Běháme tedy spíš tréninkově, závodně to ted není uplně ono, ale aspoň něco :-)


26.04.2018 - Jamie slaví 3 roky !!  - Už je to velký kluk ! :) A myslím, že jsme toho spolu nemálo dokázali ! :) O Jamim nemůžu už napsat asi nic nového, je to psík, který ač nejezdí po výstavách, nesbírá tituly, je prostě povahově tak jak sem si přesně přála, třeba by aginky mohly být trošku rychlejší, ale což, ono ho to baví i tak, jen prostě po jeho, je to prostě můj kluk přemýšlivý úplně u všeho :-)) A hurá do dalšího ročku, jsem zvědavá, co dalšího zvládneme, doufám, že třeba dd zkoušku MD2 :) Jo a narozky jsme oslavili s psím kámošem Quidem a samozřejmě s mamkou Trixi :)
11.04.2018 - Canisterapie - kromě staroušků jsme začli s psíčkama docházet do Stránčic, k dětem s různými postiženími a je to naprosto úžasné !! Tak dlouho jsem se toho bála, Jimbo se u staroušků musí trošku držet a tady se chová naprosto přirozeně, vůbec ho nekoriguju, on vše sám, je užasný !!! A Trixi jakbysmet, ale ta je prostě úžasná ve všem :-)

05.04.2018 - Další aktivní šampion v naší smečce! - A je jím samozřejmě Jimbo :) Nejsou mu ani 3 roky a body už má splněné, teď už jen počkat, až mu bude na podzim uznám :) Tím předčil i maminku Trixinku, je to borec :-) Sice je to jeho jediný šampík, kterého kdy dosáhneme, leč pro mně je to šampík nejcennější a moc si toho vážím :) Je tedy pátým a posledním bíglíkem v mé smečce, který dostane diplomek a pohárek za něco takového, su tak hrdá ! :)) Samozřejmě makat budeme i nadále, teď třeba už makáme pěkně zase u kola, konečně jaro !! :)


04.04.2018 - Lijuška je zase prababičkou :-) ..
Bannymu a Bessynce se narodilo sedm nádherných miminek, tři bicolorci a čtyři tricolorci :-) Z toho jsou blondáčci a jeden tricolorek holčičky a tři černí chlapečci :-) Moc gratulujeme !! :)


02.04.2018 - .. a protože nemohl Majkýsek o víkendu s námi .. poslala mu tetička Marti ze závodů dáreček, hned se ho samozřejmě ujal a ranní rituálek "zabíjení hračky" momentálně probíhá s mopíkem :-D


02.04.2018 - Přejeme veselé velikonoce !!! :-)


31.03. - 01.04.2018 - MONSTER SPEED CUP, rozhodčí: Jiřinka Máčková - víkendové závody byly moc fajn !! Jamie se moc snažil, první den byl horší, soustředěnost skoro na nule, řešili jsme flíčky na zemi, lístečky, bylo potřeba hodně se rozhlížet, zda na něj všichni vidí, jak mu to krásně kluše :-D Ale neděle super, třeba rychlost nic moc, ale Jimbo vnímal, opravdu se snažil !! Jediné, co psychicky nezvládl dnešní den, byl shrnutý pidi kousek pásky u slalomu, ten ho fakt děsně vytáčel ! :D Ale po oba dny zvládl zkoušku MA2 na druhé místo, sice zkoušku opravdu splněnou nemáme, ale mám radost, hlavně z té neděle !! :) 

Trixinka byla skvělá, jednou zvládla v otevřeném běhu 4. místečko, pak bylo tuším i nějaké sedmé, myslím, že ve všech bězích se neodostala za polovinu výsledkové listiny, byla moc šikovná !! Jednou jsme zvládly zkoušku SA3 na třetí místo, ale pro mě byl nejparádnější běh nedělní SA3 zkouška, kdy měla nádherný disk, běžela fakt naplno a pak s mohutným zaječením zaplula do tunelu místo do slalomu, ale ta radost je nepopsatelná ! :-D

Byl to náročný, ale skvělý víkend !!


15.03. - Sparky na návštěvě - byl u nás na pár dní zase Jimbův bráška Sparky, musím vložit, jakej z něj vyrostl pěkný psík, myslím, že je tak akorát ;-) a máme první Sparkyho výsledky z laboratoře: Lafora epilepsie a IGS mu vyšly N/N !! :) Během května otestujeme další nemoce :-) Musíme trošku postupně :)


04.03.2018 - ... jednou příjde den, kdy začnu zase aktualizovat víc pravidelně ! :-D

04.03.2018 - !!! slavíme !!! - naše B miminka slaví šest let !!! Neuvěřitelné jak ten čas letí ! Takže milý Reníku, Rokýsku a milá Lottynku, přejeme vám s mamčou Lijuškou vše nejlepší k narozeninám !!! Reník slaví u nás v Miroškách, je tu na dovče na pár dní, tak to dooslaví doma potom s Nikouškem :-) Vkládám samozřejmě fotku s Lijuškou a taky aktuální šestiletou Lottynku a Rokýsek se mi už taky ozval, tak jen počkám na fotečky a též ho sem vložím :-) Šest let, to není ani možné :-)

01.03.2018 - ...procházkujeme... -
zase se mi jednou povedla fotečka, tak se musím pochlubit, i když jen mobílkem :-) A Jimbo má krásnou fotku od Marti, tu musím taky vložit :-)

24.02.2018 - Únorové dvojzkoušky v Ratenicích, rozh. Karin Divišová - 
Vzala jsem Majkýska, Trixulku a Jimba a společně s holkama z Bolky (u kterých jsme mimochodem byli pěkně na návštěvičce) jsme vyrazili závodit ! :-) Jako první běžkali trojkaři, Crazynka s Majkem splnili každé po jedné zkoušce, pašáci !!! Jsou boží !!! Trixulka běžkala jak mohla, byla hoooodně veselá a já jí to hoooodně kazila, takže z toho nic nebylo, ale vůbec nám to nevadí, ta radost, kterou z toho má, mi úplně stačí ! :-) Jamie dnes prvně startoval v MA2 a moc se snažil ! Byla tam nějaká skočená zona, opravovaný slalomek a rychlost nám zatím stále chybí, nicméně Jamie si to myslím užil, parádně se soustředil a dvojkové parkury napoprvé zvládnul tak, jak bych nečekala vůbec ! :-) Je šikovný !! :) A vzhledem k tomu, že medajličky byly játrové sušenky, jsou fotky takové jaké jsou, nezbylo nic ! :-D
06.02.2018 - ... tak to mi to dlouho nevydrželo, aktualizace opět po měsíci :-) Tak trošku rekapitulace uplynulých 30ti dní .. :-)

06.02.2018 - Konečně trošku mrzne ! - 
A kéž by to chvilku vydrželo, bláta a deště už bylo dost, když je takto, psíci chodí domů čistí, sluníčko nás nabije troškou energie a vůbec, snad bude chvilku normální zima ! :)


04.02.2018 - Duo CACIB Brno - rozhodčí: Iva Černohubová -  Dnes jsme s Marti a Luckou (chovatelka prtítka Dee), vyrazily do Brna na výstavu, já pro tentokrát nehlásila nikoho z mých psíčků, jela jsem hlavně jako podpora a handlerka pro Mínušku, která se poprvé ukázala ve veteránech ! :-) Bylo to veselé a velmi rychlé :-D Mína se s tim nemazala, rozbalila to, ukázala co umí, i o titul BOS musela běžet jako první, protože jí tak nějak nikdo nestačil :-) Rozhodně jsme si to spolu užily a odnesly jsme si Výborná 1, Best of Veteran :-) Velká škoda, že nemáme s Mínou pohárek, ale čekat na závěrečky by znamenalo příjezd domů opravdu velmi pozdě, takže bohužel :-( Příště !!!
30.01.2018 - Canisterapie ve Vršovicích -  Zase jedna fotečka z canisky, pro tentokrát Dee s Lijuškou a pan Jimbo :-) Ten vypadá stejně jak na fotce minulé, ale za to já nemůžu, ležet na zádech je prostě nejvíc :-D


27.01.2018 - Klubová výstava BC ČR, rozhodčí: Wiebke Warneke (DEU) -  Na dnešní klubovku vyrazily holčičky Lillynka s Trixinkou a byly úžasné, ostatně jako vždy :-) Lillynka si zaběhala s Evčou ve třídě veteránů a odnesla si Výborná 1 nejlepší veterán !! Titul BOV si nakonec odnesl pejsek, ale to nám nevadí. Lijuška byla skvělá !! Trixinka si zaběhala ve třídě čestné, kterou vyhrála, obě holky mají krásné posudky, celkově byla výstava moc fajn !! A jsem velmi hrdá na našeho Guliverka (Lotynka x Barney), který si v mezitřídě odnesl titul CAC !!! Stává se tak čekatelem Českého šampiona a navíc je z něj chovný pes ! Páníci si počkali na tu výbornou z klubovky pěkně, moc gratuluju !!!
20.01.2018 - Návště holčiček z Bolky -  Panička holek strávila nějakou chvilenku v nemocnici a tak byly holčičky u nás :-) Byly skvělé, byly hodné, procházkovalo se, řádilo se :-) Mezitím ještě Sherrynka zvládla operaci, kdy jí byly vyndané velké boule a navíc nádor v třísle, první dny byly těžší, ale Sherrynka je bojovnice a dnes už je zcela v pořádku, lítá po poli, je zima, takže jí není horko, je spokojená !!! :-) A to je za tento měsíc vše ! :)

03.01.2018 - První letošní příspěvek :-) A já doufám, že se mi aspoň občas podaří aktualizovat trošku častěji než v loňském roce, tak snad to klapne !!! :-D Po novém roce se máme fajn, vánoce byly príma a v poklidu a na Silvestra jsme odjeli jako každý rok, k holkám do Bolky a to bylo též pěkně v klídku :-) Proběhlo pár procházek, samotnou půlnoc a ohnostroj psíci prospali, takže vše jak mělo být :-) Letos už máme za sebou první canisterapii a to s Jamim a byl skvělej, nebyl celý měsíc, takže si to fakt užíval :-) Musela jsem ho blejsknout :-D A taky samozřejmě vkládám fotku vánoční, smečka u stromečku zde opravdu nesmí chybět ! A taky Silvestrovská prochajda se vydařila, i když vlastně fotka vypadá jako na jaře :-D Dalo by se říct, že to byl takový chladnější letní den :-D Ted už si ale přejeme chvilku tu normální zimu, bez bláta, bez deště, protože tohle je vážně otrava !

Jamie na canisce :-)


Vánoční smečka :-)


Silvestrovská prochajda :-)ARCHÍV NOVINKY 2017