POLY - iFÍ - polymerové šperky
***************************************************************
AKTUALITY 2017
***************************************************************
!!! Nabízíme ke krytí !!! Více ZDE :-)

Naši chovní chlapečci: Bubínek, Renoušek, Barney, Cooper, Banny, Jamie a Sparky :-)


16.11.2017 - Pan Jimbo- Zase jednou aktuální fotka Jamiho, chtěla bych ho nafotit nějak víc, ale prostě ted nezbývá čas a můj mobil, jak je vidět, nemá zrovna super foták :-o :-D Teď se nic moc neděje, ale v příštím roce se Jamie zkusí agi v MA2, zkusíme dogdancingovou zkoušku MD2 a zkusíme získat aktivníiho šampiona beagle clubu, tak uvidíme, zda se nám zadaří :-)


16.11.2017 - Lijuška slaví 11té narozeniny !!
- Naše bílá princezna slaví už po 11té :) A zatím se nic nemění, Lijuška je vzhledem i chováním takové pořád miminko a já doufám, že jí to ještě dlouhou dobu vydrží :) Vše nejlepší holčičko moje !!


09.11.2017 - Žanetka slaví 13té narozky !!- Tenhle měsíc jsou to samé narozky !!! I Žanetka slavila, neuvěřitelné, že už po tolikáté, už je jí 13 let :-) A pořád je to takovej rarášek náš, takový prdítko, sice už začínají zlobit očka, když je šero nebo tma, je to už znát, ale jinak je pořád miminko, holčička naše :-)


08.11.2017 - Mám doma kříženýho huskyho ! :-D Sherrynka se s tím opravdu nemaže a to podotýkám, že tohle zdaleka není všechno, ale její výraz napovídá, že už v tu chvíli stačilo a at jí nechám žít :-D Sherrynku v příštím měsíci čeká velká operace, musíme jí vzít bouličky, které už jí opravdu začínají překážet, zatím má za sebou předoperační vyšetření, srdíčko má silné, čekáme na výsledky krve a pak nám držte palce !

24.11.2017 - Pár novinek :-)   

19.11.2017 - Listopadové dvojzkoušky v Berouně- Tentokrát nás vyzvedla Marti ve čtvrtek a po dlouhé době jsme si jeli užívat na pár dní do Bolky, tolik nám to chybělo !!! A když už jsme jeli, rovnou jsme k tomu přidali i dvoudenní dvojzkoušky, které se konaly v Berouně :-) Majkýsek válel, splnil druhou zkoušku MA3 !! Neuvěřitelné, v jeho 11,5 letech dává na trojkových parkurech rychlost 4,41 m/s, je hustej ! :-) Druhej den se nám nedařilo, ale nevadí, snažil se moc, druhý den byla prostě mimo panička :-o :-D Trixulka též makala, sice jsme zkoušku nedaly, ale to ani nebylo v plánu, v plánu bylo to, abychom do toho šly na plno, aby Trixi makala a to se povedlo, byla skvělá !!! Mám dojem, že teprve teď si agilit užívá opravdu naplno, běhá nejlépe za celý svůj život, i když rychlostně třeba trojky nedává, jsem moc spokojená :-) Jimbo měl pauzu, ten pěkně fandil a dostával z těla obal od paštiky, kterou sežral ve čtvrtek :-D No a v neděli jsme zvládli i parádní výlet, bylo to opravdu moc fajn ! :-)


18.11.2017 - II.Oblastní Svatomartinská výstava psů- Tento odstaveček patří Izince, vnučce po mojí Lijušce :-) z Izinky vyrostla nádherná slečna, pro mně naprosto úžasný střed obou svých rodičů, vzala si to nej od maminky Carrinky a rozhodně ani tatínek Reník se v ní neztratí, hlavně v té paličce a pohybu - tam je rozhodně švih od babičky Lijánky ! :) Izinka se na výstavách hodně líbí, ale z téhle Oblastní výstavy má zatím největší uspěch, co na tom, že to není žádná velká výstava, to vůbec nevadí, jsem hrdá babča ! :) Izinka si odvezla z mezitřídy Výbornou 1, vítěze třídy, Oblastního vítěze, vítěze skupiny VI. FCI a nakonec i nejkrásnějšího psa celé výstavy - BIS !!!! Obrovská gratulace holky, jen tak dál !!!


12.11.2017 - Mistrovství ČR bíglů v agility- Náš velký agility svátek, něco, co si nemůžeme nechat ujít a Jamiho první start na velkých závodech ! :-) Sice 2x disk, protože neumí kruh, ještě se máme co učit, ale vnímal naprosto krásně, dává parádní náběhy do slalomu, seběhl všechny zony, to je pro mně velký uspěch !!!! A ani tak pomalu neběžel, jeho prostě nebaví tréninky, závody očividně jo :-) Velký pašák to byl !!! Trixulka taky úžasné, z prvního běhu jsme měly užasně našlápnuto třeba i na nějaké to umístění, ačkoliv musím říct, že konkurence byla pořádná a nevím, zda bychom se vůbec na bednu vešly, ale ve druhém běhu jsme to stejně pokazily a daly jsme si naší tradiční smolnou laťku, bez toho už MR nemůže být !!! :-D Lijuška si dala po roce závody a mrzí mně strašně moc, že veteránské závody u nás nejsou, protože ona běhá jak miminko, je skvělá :-) Sice jsme to kazily, rok neběhání je opravdu znát hlavně pro mně a vedení Lijušky na parkuru, přesto jsme doběhly oba běhy a Lijuška je pro tento rok 1. vícemistrem ve veteránech, hurá !!! :))) Tak zase za rok na MR ! :) A ZDE pár foteček :-)


10.11.2017 - Aktuální fotky Gulivera - Další Lijušky vnoučátko dorostlo do krásy, Gulivere, ze synátora Lotynky a Barnyho je už uplný dospělák, na výstavách je to zatím spíš o tom kdo z koho, zda vyhraje páník nebo Guliver a zatím vede Guliver :-D Ale musím je pochválit, lepší se a jde jim to čim dál lépe, ono to pujde ! :-)

Ever-loving Eurytion of Great Olympia29.10.2017 - Aktualitka :-)  

28.10.2017 - Neoficiální závod v poslušnosti "O Počernicou kost" - Vyrazila jsem s Jimbem a Trixi na závody, pro tentokrát jsme se pokusili o poslušnost :-))  Vyrazila jsem s tím, že se jedem hlavně pobavit, protože to není sport, ve kterém bych zrovna vynikala, ale sem tam to zkusit, není špatné, v příštím roce chci s Jamim ZOPky, tak jsme si museli vyzkoušet, jak to asi tak bude vypadat ;-) A jsem spkojená, sice Trixi skončila v pokročilých předposlední, nicméně poprvé se dávala cena za originalitu a tu teda Trixulína předvedla :-D Krásně předvedla mrtvého pejska při odložení za pochodu, předvedla parádní drezážový krok s činkou v tlamičce, to bylo vskutku originální !! :-D Trixulka si to rozhodně užila a myslím, že i všichni okolo :-D Jimbo skončil sice třetí od konce, ale rozhodně mi nepříjde, že by to byla nějaká ostuda, jeho poslušnost oproti spoustě psíků je opravdu na začátečnické úrovni a přesto fungoval naprosto úžasně, vnímal, nečmuchal, koukal jen po mně, zvládl skvěle odložení, polohy, jsem opravdu pyšná a ZOPky nás příští rok neminou ;-) Celé závody byly moc pěkné, skvělá atmosféra a ráda pojedu příští rok pro tu srandu zase :-)


21.10.2017 - Super dance dog v Horních Počernicích - Slíbila jsem Trixulíně, že mezi trojkovejma zkouškama z dogdancingu, zkusíme pěkně nějaké ty taneční závody a tak se stalo :-) Trixi má připravenou zkoušku HtM3, ale trénink na ní nám ještě zabere nějaký čas, snad se k ní někdy dostaneme, je to něco, v čem je opravdu dobrá, jen kdybych nebyla tolik líná, pilovat jednotlivé cviky, tam už je to horší :-D Nicméně závod se Trixince povedl, celkem v začounech ve Freestylu bylo 13 pejsků a musím říct, že bylo na co se dívat :-) Bylo znát, že nejsem opravdu ostřílený závodník, oproti zkouškám, jsem měla opravdu velké nervy a přesto mně Trixi hodně zachraňovala, moc se snažila beruška :-) Takže na prvních oficiálních závodech v dogdangingu se Trixi umístila na krásném šestém místě, šikulka !!! Ale musím přiznat, že na zkouškách se celkově cítím lépe, mít ruce za zády, to mi jde nejlíp :D Uvidíme, zda zkusíme nějaké další závody nebo budou závody opět po trojkové zkoušce, čili to bude tak za pět let :-) :-D

17.10.2017 - Užíváme podzimu :-)  

17.10.2017 - Snad se nám daří, vrátit se pěkně k dogdancingu ! Dlouho jsme měli pauzu, tréninky nepravidelně, furt se mi spíš nechtělo než chtělo, ale teď už zase najedeme na pravidelné trénování, jupí !! S Trixinkou si dáme jedny závody, které třeba uplně nevyhrajeme, ale měla to ode mě slíbené už dávno, pár jednoduchých triků, trošku odpočinek od těch příprav na trojkové zkoušky :-) Jakmile budou závody za námi, vrhneme se na přípravu HtM 3, nemyslím, že by ještě bylo v našich silách, složit zkoušku na výborně, nicméně se budeme snažit a myslím, že vůbec složit tuto zkoušku na cokoliv, to jestli se nám jednou povede, bude to obrovský úspěch !! Jimbo měl uplnou pauzu od dd, díky loveckým zkouškám, nejezdil trénovat vůbec, to se mu už taky změní, čeká ho příprava na MD2, slíbila sem si, že každý den věnuji pár minut nějakým přípravám, tréninku, jestli se mi to podaří dodržet, budu sama v šoku :-D Teď je třeba hezky, ale ono mě to zase rychle přejde, až příjde to horší počasí ! :-D Mám aspoň pár foteček od naší trenérky Petry Malé, tak vkládám trénující Trixulínu :-))


Jinak si užíváme venku, co to jen jde, užíváme si dokud je teplo a sluníčko, doufám, že nám výjde to, udělat pár krásných podzimních foteček těch mých staroušků a jednoho 2,5letýho mimina ! :-) Taky za námi dorazila Blaženka, tak jsme je tu museli trošku provést, celou rodinku a samozřejmě se musela s psíčkama vyfotit :-)


.. a taky nám tu rostou pěkní hříbečci ! :-O :-D


15.10.2017 - Krajská výstava Rychety - rozhodčí: M. Václavík - vzala jsem na Krajskou výstavu holčičky Lijušku s Trixinkou a obě se předvedly naprosto nádherně :-) Pan rozhodčí byl dobře naladěný, takže Trixi odešla s Krajským vítězem a Likušce dokonce nechal ve veteránech zatleskat, holčička si to mastila líp jak za mlada, je neuvěřitelná !!! :) V závěrečkách jsem s ničím nepočítala, ve skupině se na nás nikdy ani nepodívají, Trixi oproti velkým psíkům nikdy nemá šanci, nicméně oproti loňsku běžela pardáně, k postoji ani nedošlo, pan rozhodčí jí dal rovnou na třetí místečko, ale i tak, BIG3 na Krajské no, máme to ! :O :D :D Lijuška se předvedla v závěrečkách ve veteránech, měla jsem co dělat, mám dojem, že ona zatím fakt moc nestárne, to není klus, to je megaklus, co ona předvádí, no asi jí nějaká klubovečka ještě nemine, at má radost ! :-) Veteránů bylo celkem šest a Lijuška si odnesla titul 2. nejkrásnější veterán výstavy, nádhera !!! :-) Díky Martině Irglové mám moc pěkné fotky holek z tohoto dne, maminka s dcerunkou se nezapřou, já je prostě žeru :-)

Adorable Andromeda of Great Olympia (Trixi) - 7,5 let


Fortuna of Volcano Cotopaxi (Lilly) - 11 let


Maminka s děťátkem :O)

30.09.2017 - Jedeme na nějaké dobré vlně :-) 

28.09.2017 - Duo Agi v Pesoparku - rozhodčí: Petr Dostál - Parádní parkury, které mi fakt hodně sedly, stejně tak i Jamimu v MA1 !!! Jimbo první zkoušku zaběhl na druhém místě s jednou chybkou na zoně a druhý běh vyhrál zcela čistým během ! :-) Třetí závody a do dvojek splněno ! :) Což samozřejmě ještě chvilku počkáme, ještě musíme trošku zrychlit a naučit se kruh, ale dlouho to trvat nebude, už jen proto, že chci, aby se Jamie trošku vyběhal a jestli se má dál učit v jedničkách nebo ve dvojkách, to už je pro mě příjemnější jet rovnou na dvojky a jedničky přeskočit :-) Majkýsek si zaběhal v MA3 a v 11ti letech splnil svojí první (a zřejmě poslední) zkoušku zcela čistě a ještě jí vyhrál !! :) Ve druhém běhu disk, obávám se, že můj klid s Majkem na parkuru opět skončil díky složené první zkoušce, to se dalo čekat ! :-D Byl to parádní den, vše krásně odsejpalo :-)
24.09.- 25.09.2017 - Velká Zvičinská + finále Acana Cup -
rozhodčí: Jiřinka Máčková - S Majkýskem, Trixi a Jimbem a holkama z Bolky jsme už v pátek vyrazili ke Zdobínu, kde jsme měli ubytko na celý víkend :-) Počasí ukazovalo, že závody nebudou tak snadné a mělo pravdu ! V sobotu spousta deště, blátíčka, ale psíci se i tak moc snažili, nějaké disky byly, ale Majk se od začátku tvářil, že pěkně vnímá a bylo příjemným překvapením :-) Doběhli jsme společně zkoušku MA3, ale tuším na sedmé místo, ale vnímavý Majkýsek je k nezaplacení :-) Jimbo za celý víkend běžěl 3 běhy a všechny doběhl ! Sice zatím né uplně rychle, ale já myslím, že to časem příjde, Jimbo překonal sám sebe už jen tím, že dokázal běžet v dešti a blátě, kdo ho zná, ví, jaké je to princátko :-D  Obě zkoušky MA1 dal na velmi dobře, v obou případech samozřejmě chybky mou vinou, ale přesto má dvě medajličky za třetí místa, šikovný byl ! S Trixinkou nám to sice běhalo, ale nějak jsme nebyly propojené, no i to se stává, ale Trixulína byla naprosto happy jak dva grapy a to je hlavní ! V neděli už bylo lépe, zasypávalo se bláto pískem a to už bylo supr, Majkýsek se zaběhnutou zkouškou MA3 na druhé místo (škoda toho, že jsem ho nemožně vytlačila ze slalomu a bylo z toho odmítnutí) se nominiloval na finálový běh a to byl náš myslím nejlepší běh za celý víkend a vybojovali jsme 2. místo ve finále, pěkně Majk ! Až na tu spoustu deště v sobotu, to byl moc fajn víkend, děkujeme holkám, že nás s sebou vzaly, těšíme se na příště !17.09.2017 - Barvářské zkoušky Ondřejov -
aneb po roce na místě činu :-) Asi ani nebudu psát, že je Jamie opravdu synem své matky, je to prostě šprt :) BZ jsem zažila vůbec poprvé a Jimbo jimi proplul krásně hladce a nakonec jsem nebyla ani tolik nervozní, jak je mým zvykem, možná proto, že jsem veškerou energii vložila do toho, abych ráno neumrzla :-D Ondřejovská atmosféra byla moc fajn, jak je tomu každý rok, páni myslivci neustále usměvaví, což mě osobně strašně pomhá !!

Jamie složil BZ v I. ceně s počtem bodů 72 a nebýt toho, že jsem prostě srabík a raději jdu vše na jistotu, mohlo by jich být i víc, jsem ovšem naprosto spokojená !! :)

A takto jsme si vedli:

Vodění na řemeni - 4
Odložení na řemeni - 4
Práce před barvou - následování na řemeni - 4
Barva - vodič - 4

I. cena :-)13.09.2017 - Troška aktualizací :-) 

13.09.2017 - Fyzio u Nelly Semecké - Trixi už po druhé navštívila fyzio terapii u Nelly a paráda ! Oproti minule, kdy bylo co srovnávat, tak dnes po celou dobu, co byl Majkýsek, kolem chodila, pofnukávala, nevěděly jsme proč, ve chvíli, kdy Majkýs skončil, Trixi zaujala místo na matraci, hodila blažený výraz a mohlo se začít ! Okamžitě začala chrápat na celé kolo, jak jí to dělá dobře :-D tělíčko má krásně protažené, nic bloklého, od minula jí to tak moc pomohlo a hraje si zase jak za mlada, mám radost :-) Majkýsek ten nepřekvapil, tělo má prý jako pětiletý pes, Nella mu srovnala asi dva svalíčky a toť vše, hotovo :-D Oba půjdou zase až za tři měsíce, přiští fyzio bude patřit Lijánce s Jimbem :-)

03.-09.09.2017 - Celnice 2017 - 
Pravidelný víkend na Celnici je za námi !! Tentokrát velmi komorní sestava, ale bylo to moc fajn, vyrazila jsem s celou smečkou, Marti, holkama a přidala se k nám Lenka s Bannym, prckem Kubínem a Lenky ségrou :-) Vyšlo nám naprosto, ale opravdu naprosto parádní počasí, mám dojem, že za historii Celnice, takové počasí bylo vůbec poprvé, parádní to bylo !! Pojaly jsme to hlavně výletně, agilitky jsme si daly jednou a jinak jsme všichni (kromě Sherrynky) uťapkali kolem 120 km za šest dní a to je velmi slušný výkon :-O Foteček mám jen pár a z mobilu, ale myslím, že pěkné a naprosto vystihující ten týden, jak bylo :-) A za rok dovča pěkně zase v početnějším složení ! :-)  Fotečky asi nepotřebují komentář :-)

28.08.2017 - Na kole jezdíme už vcelku pravidelně, pomalu se zlepšujeme  a zrychlujeme, tedy po té, co vytáhnu kolo do některého z kopců tady :-D Celá smečka jde takhle málokdy, jen v případě, že jedeme kratší usek, jinak chodí spíše Majkýs, Trixi a Jamie :-)27.08.2017 - Majkýsek slaví 11 let !!!!! Neuvěřitelné, ale je to tak, začínám se trošku děsit chvíle, že by tenhle psík jednou něco nemohl, na druhou stranu si skoro říkám, že ta chvíle asi ani nenastane, pevně doufám a věřím, že takhle střelenej bude ještě hodně dlouho, že mu to ještě vydrží, zatím z naší dvojice zpomaluju a stárnu jen já ! :D Tak vše nej kluku, si nejlepší a nejvíc trhlej biteriér, jakého já vůbec budu kdy mít ! :-)26.08.2017 - Předškolní dvojzkoušky agility, rozhodčí: Zdeněk Spolek - A je to tu :-) Dnes proběhla úplná premiéra Jamiho a agi zkoušek :-) Čekala bych cokoliv, ale to, že bude tak parádně fungovat uplně poprvé, to asi uplně ne, leč bylo to tak, Jimbo je fakt šprt :-) Není třeba zatím nejrychlejší, ale nevadí, během třiceti dnů se naučil slalom, překážky umí všechny, učí se sbíhat zony, připravený rozhodně je, ted jen sbírat zkušenost a nabírat na jistotě a pokusit se o maličké zrychlení, věřím, že to pujde :-) V prvním běhu jsem ho diskla, bohužel opravdu mojí vinou, stačilo nekontrolovatelně mávat oběma rukama a Jamie si vybral jinou překážku, nebýt toho, dal vše uplně jak měl :-) Druhý běh už jsem si dala víc pozor a první zkouška MA1 je doma, čistě, bez trestných bodů za čas, chyby a odmitnutí a ještě zkoušku Jamie vyhrál ! :-) Na to, že ještě před rokem jsem říkala, že tenhle psík agi fakt běhat nebude, to rozhodně není špatné, jo musím ho pochválit :-) A těším se na další závody !


19.08.2017 - Tak jo, nějak zvládám aktulky jednou měsíčně, ale nemůžu za to! :-o :-D

19.08.2017 - Jsem hrozně ráda, že jsem zvládla vyrazit za našima pravnoučátkama do chovatelské stanice Nymphaea Alba :-) Miminkům bylo zrovna 6 týdnů, tak jsme je společně s Lenkou (panička tatínka miminek) nafotily v postojcích a paličky a líbí se mi moc ! Nejvíce teda Jasmínka, to je pro mně taková malá Lijánka :) Ted už je čas, kdy se budou miminka vydávat do nových domovů (ano moje aktulky opravdu trošku zaostávají) a já jim přeju, aby se všichni měli naprosto báječně a doufám, že je uvidím v budoucnu a uvidím jak rostou ! :-) Odkaz na galérku ZDE :)

... 
no a jinak se máme moc fajn, je léto a snažíme si to užít jak jen to jde, protože se to krátí uplně strašným způsobem, co nevidět tu opět bude podzim, čili užíváme si koupání, užíváme si procházek, Jimbo sem tam hledá pomeranči, či je odložen, tréninky agilitek se nám ted moc nedaří, ale my se do toho zase dostaneme, s podzimem zase začneme makat na plno :-) Mezitím se Jimbo za jeden jediný měsíc naučil komplet celý slalom a příští týden vyrazí na dvojzkoušky do Nymburka, bude to asi veselé, ale jednou se prostě začít musí :-) ... tak tady pár foteček , ať je vidět, jak se nám vede :-)

.. Jamie konečně okoukal od Majkýska jak se správně plave a užívá si to :-)
 


... tady v celé své kráse, maso mu opravdu svědčí co ? :-)


... Trixulka si užívá své, poprve jsme vyrazily na dornovku k Nelle Semecké a skvělé !!! Bylo co napravovat, Trixi se cítí dobře, za měsíc půjdeme zase ! :-)


... a nakonec fotka z Canisterapie ve Vršovicích, poprvé s námi vyrazila Dee od Marti a byla úžasná ! :-)

12.07.2017 - Tak už se zase horším :-D Ale užíváme si toho, že můžeme být hodně venku a tak na aktualizace prostě tolik času není, nicméně se nenudíme ! :-) 

12.07.2017 - Sešli se nám tu na hlídání kluci Renouš a Sparky, tak si museli dát povinně rodinou fotku .. aneb synáčkové se svejma maminkama :-)


02.07.2017 - S holkama z Bolky na vyhlídkách, tam je krásně za každého počasí ! :-)


01.07.2017 - Majkýsek vyrazil na intenzivku s Petrou Hamšíkovou a bylo to super ! :) Užil si, že vyrazil sám bez smečky a navíc běhal fakt luxusně a oba jsme dostali pochvalu !! :-) Škoda, že tohle nepředvedu na závodech, ale kdo ví, třeba až Majkýskovi bude 15-16, bude to lepší ! :-D


28.06.2017 - A je to tu !!!! Dneš přišlo na svět pět krásných Lijánčiných pravnoučátek ! :-) Bannymu a Felince se narodili tři chlapečci a dvě holčičky :-) Dvě miminka mají sice o dost nižší váhu, než by mělo být, ale oba naprosto krásně baští, takže je vše v pořádku, vše doženou časem :-) Dva kluci jsou tricolorci a jeden bicolorek a holčičky jsou jedna tricolork a a jedna blondýnka :-) Porod proběhl přirozeně, Felinka zvládla všechno přímo ukázkově, moc gratuluju !!! :-)


25.06.2017 - Procházka na zříceninu Hláska a moji modelové :O)


19.06.2017 - Tahle fotka Majka nesmí chybět žádné léto :-D Musím se opakovat, ale v 11ti letech je to prostě pořád frajer a doufám, že mu to ještě hooodně dlouho vydrží !!


15.-18.06.2017 - Agility závody Opsion na Rozkoši - stejně jako každý rok,  na těchto závodech nemůžeme chybět !!! Ač se to letos neobešlo trošku bez problémů, bylo naprosto nádherně, závody byly parádní a ačkoliv si Majk vyběhal jen samé disky (díky mně samozřejmě), nakonec vše dopadlo dobře :-) Trixi v sobotu skončila na veterinární pohotovosti s prochladlýma zádama, chudítko moje, ale naštěstí to nebylo nic horšího, vypadalo to hrůzostrašně !! Závodů se samozřejmě nezúčastnila, pěkně nakonec odpočívala :-) Výlet zvládla celá smečka včetně bábinek, příští rok se pokusím najít jim hlídání, protože tyhle výlety jsou pro ně opravdu už náročnější, zvláště pro Sherrynku, je to už babulka :-))

12.06.2017 - Máme kolo komplet po servisu, tak je na čase, začít trošku makat :-) Zatím takto ve třech a rozhodně na kratší trasy pak budeme přibírat i Lijánku a snad i Žanetku, ať udržujeme kondičku :-) Jimbo s Trixi parádně makali, celou dobu v klusu a udržovali si tempíčko, Majk je holt i ve skoro 11ti letech magor, jak vidno na fotce :-D


10.06.2017 - Vyrazila jsem s Jamim konečně na cvičák, na náš první ZOPkový nácvik :-) Máme co pilovat, ale na poprvé to vůbec nebylo špatné, Jimbo makal moc hezky i přes to horko, což mu není uplně podobné :-D Očividně ho poslušnost docela i baví, tak snad jednou zkoušku zvládneme :-) dá si teď pohov od dogdancingu, ten si zase víc užije Trixulka :-)


08.06.2017 - Po dlouhé době máme něco prďáckého a to nové kšírky, tak se musíme trošku ukázat, frajeři prostě!


05.06.2017 - Sherrynka slaví !!! Naše bábulka slaví už 14té narozeniny :-) A musím napsat, že je ve skvělé kondici, uměrné věku ! :-) Má už na těle bouličky, neslyší, nožky zadní občas zlobí, ale jinak zvládá pořád prochajdy, pokud je pro ní přijatelné počasí a to klidně do deseti kilometrů, když se de rozumným tempem :-) Má skvělou chuť k jídlu a kromě té šílené srsti co má, toho kožichu, co se musí vyčesávat, jí vůbec nic netrápí, tak ať to ještě vydrží ! Začínáme další rok !! :-)


03.06.2017 - Klubová výstava Beagle Clubu ČR - rozhodčí: Kristen Theobald (GB) - Pro Sparkyho první výstava v životě a zvládnul to parádně !!! Vzala jsem si ho o týden dříve, abychom něco natrénovali, aby se adaptoval a myslím, že si to i užil :-) Kolem kruhu se choval naprosto vzorně, neřešil psíky, k lidem je milý, víceméně musím říct, že je spíš neřeší, je to prostě jedináček, ten má svojí paničku :-) Nicméně i přes to šílené horko, které on opravdu nemusí, se předvedl pro mě na jedničku :-) Známku dostal velmi dobrá 4, ale má opravdu pěkný posudek, takže jsem naprosto spokojená !! :-) Zoubky má v pořádku, má je všechny a výšku mu paní rozhodčí naměřila 40 cm, takže taky akorát, první krůček k uchovnění máme tedy za sebou :-) Každopádně výstav bude určitě víc, až se trošku víc sjednotíme ještě, byla by škoda, se neukazovat ;-) Trixinka se předvedla ve třídě čestné, bohužel mi přišlo, že fenky to horko opravdu odnesly a málokterá si odnesla výbornou a dokonce jen u fenek bylo hodně dobrých, Trixi si odnesla známku velmi dobrá 1, což mě osobně v téhle třídě, která ani nezasahuje do boje o nějaký titul, příjde trošku zbytečné, ale jak rozhodčí rohodne, tak to je, každopádně piždulína si to rozhodně užila, byla skvělá :-) Lijánka ta bojovala opět za veterány s tetou Evčou a vyhrála svojí třídu, ta si horko naopak vyloženě užívá !!! :) BOVíka sice nezískala, ale to vůbec nevadí, i tak skvělé !!! Samozřejmě jako vždy, gratuluji všem kamarádům k moc pěkným výsledkům !! :) Vkládám fotečku Lijánky ( děkuji Atině Kiriakovské) a aktuální fotky Sparkyho (fotila Evča, děkuji !!), troufám si říct, že se nám kluk povedl :-)

Lijuška krásná !


Delightful Deukalion of Great Olympia - 2 roky
Maminku Trixi už kluci dávno trošku přerostli :-D

15.05.2017 - Je nádherně !!!! Konečně je to tu a já si to neskutečně užívám !!! :-) A myslím, že psíci taky :-) Začínáme konečně chodit i tam, kam se nám to dlouho díky šílenému blátu nepodařilo a díky bohu, z těch okruhů kolem už jsme byli vážně znudění :-) A sem tam se připojíme k Mirošovické PRTo BÍGLo bandě a to je fajn :-)


14.05.2017 - Naše "éčka" oslavili první narozeniny !! Vše nejlepší Guliverku, Jackouši, Chucku a Blaženko !!! Jste náš speciální vrh, o kterém jsme ani nevěděly, zda-li se vůbec uskuteční a ono to vše vyšlo a z vás vyrostli pořádní bíglové se vším všudy, mám vás moc ráda !! :)


09.05.2017 - Je to přesně 7 let, co jsem držela v ruce malou černobílou myšku a říkala jsem si, že se mi splnilo to, na co jsem tak čekala, Likuška mi dala malou tricolorní pricenznu :-) Za těch 7 let jsme toho s Trixinkou zvládly myslím docela dost a já doufám a přeju si, že ještě nekončíme a ještě spolu něco zvládneme !! :) Vše nejlepší pižďulíno moja ! A vše nejlepší Bubínku a Torinko, mám vás moc ráda !!! A protože slavíme ještě jedno výročí a to jeden rok na syrovém masíčku, jak jinak můžeme slavit než nějakým vybranějším masem, jako je třeba naprosto luxusní jelen, křepelka a jedno křídlo k tomu :-)
:)

06.05.2017 - Dnešní výlet do Divoké Šárky s holkama z Bolky a Bannym, byl naprosto super, teplo, sluníčko, já narposto spokojená, co víc si přát :-) Brzo si dáme opáčko ! :)


02.05.2017 - S Trixi docházíme do nového zařízení na canisterapii, je to domov pro seniory pod Kavčí skálou v Říčanech :-) Jimbovi zůstávají Vršovice a oba jsou naprosto spokojení :-) Trixi je zde naprosto bezvadná, myslím, že uplně stačí se podívat na fotky, není potřeba víc komentářů, je to prostě Trixi :-) FOTKY ZDE :-)


30.04.2017 - Dnes proběhlo krytí našeho Bannyho - Precious Sign Perla Vltavy (syn našeho Reníka a vnouček mojí Lijánky) a Felínky - Felina Nymphaea Alba, moc krásné blondýnky !!! Vše proběhlo narychlo a naprosto úžasně, ti dva si padli do oka od první vteřinky, prostě láska na první pohled :-) Tak teď jen čekat 4 týdny na to, zda se zadařilo, moc držím palce !!! :-)

29.04.2017 - Už se lepším ! :-D ... aneb pár novinek :-)

29.04.2017 - Jamie má maličko aktualizovanou stránku - ZDE :-)

26.04.2017 - Proběhla další oslava, naše D miminka oslavily 2 roky !! Kluci Jimmy, Jamie a Sparky, vše nejlepší, mám vás moc ráda !!! Tahle partička je pro mně trošku speciální, byl to vymodlený Trixinky vrh, moje splněné přání a splnilo se mi ... jediné co se nemělo stát, byl odchod Cloonýska, na kterého jako každý rok vzpomínám a posílám mu pusu do psího nebíčka, chlapečkovi ! Kluci už nám trošku vyrostli, z těch malých housenek jsou už pořádní bíglíčci, každý trošku jiný a každý něčím speciální :-) Se Sparkym nás čeká brzo klubová výstava, tak nám držte tlapky :-)


22.04.2017 - Po vééélmi dlouhé době proběhl coursing v Drahobucích a bylo to moc fajn !! Vyrazili jsme se Šárkou a Quidem, který běhal uplně prvně a byl za profíka, ani nezaváhal :-) Majkýsek v 11ti letech ukázal, že rozhodně zatím fakt nezpomaluje, Trixi byla šílená jako vždy a pozoooooor, Jamie též zkusil konečně coursing pořádně a byl parádní ! Zkoušel to jen jednou v loňském roce, nebylo to nic moc, tak teď ukázal, že ho to bavit rozhodně bude :-) Vkládám pár foteček a odkaz na videa MIKEYHO, TRIXI a JAMIHO :-) a těšíme se na další běhání !! :)
GALÉRKA

17.04.2017 - Kaju se, fakt se kaju !! :-D Ale nějak na aktualizace nezbývá tolik času, co bych potřebovala, zkusím to zase trošku napravit :-)

Novinkou je to, že naše "B" miminka oslavila 4. března už 5 let ! Lottynko, Reníku a Rokýsku, přeji vše nejlepší, ač jsem samozřejmě v ten den přála, zmínit to musím, jste všichni tři užasní, jen tak dál :-)

15.04.2017 - MvP Praha - na výstavu dorazili naši chlapečci z "E" vrhu - Guliverek a Jack, poprvé do třídy mladých a já musím říct, že z obou kluků jsou opravdu nádherní psi, moc se mi líbí oba dva :-) Jack neměl svůj den a odnesl si velmi dobrou, ale to vůbec nevadí, příště bude lépe ! A Guliverek se dokonce s výbornou umístil na čtvrtém místě, gratuluji !!! Jen to předvedení musíme tedy vylepšit, na zádech se opravdu nejezdí !!! :-D Mám pár fotek kluků a mám taky nějakou tu fotečku Blaženky a Chuckyho, v příštích dnech se pokusím vše napravit a všem vložím nové fotky do jejich albíček ! :-)  Jinak na celý víkend tu s námi byla i Šárka s Lottynkou a Majlí, tak to bylo fajn :-)


14.04.2017 - Dnes pro nás přijela Marti s holkama a taky Carr a Tikkym a vyrazili jsme společně na Konopiště a tam bylo nádherně ! Psíci si to užili, já taky, prochajda to byla naprosto pohodová, Jimbouš si zařádil s prtíkem, oni se prostě milujíí :-D On je asi trošku tim myšlením na stejné urovni toho miminka, tak si to moc užíval :-o :-D A máme krásnou fotku :-)


13.04.2017 - Jak jistě všichni ví, Fionka už nějakou chvilku zastupuje Toničku, která bohužel už je v psím nebíčku, ve smečce u Bubího a Jennušky, chystáme se až bude teda trošku lepší počasí, že se určitě uvidíme, ale Fionečce se víceméně splnil sen, nejen, že není v tak velké smečce, ale už má ve svých deseti letech prostě někoho jen pro sebe, má Ivanky dědečka, kterému dělá společnost v podstatě v kuse, když nejsou zrovna na prochajdě :-) Bylo to těžké rozhodnutí, strašně těžké a Fionka mi ve smečce opravdu chybí, ale už je to víc jak rok a holčička je spokojená :-)


09.04.2017 - Dnes proběhla parádní prochajda v Káraném, sešlo se tam 5,5 bíglů a 5,5 prtíků, ano je to tak, vzhledem k tomu, že Majk je půlka od každého, tak ty čísla sedí !!! :-D Bylo nádherně, bylo teplo, nikam jsme se nemuseli hnát, dali jsme si i pauzičku pěkně kvůli prtím mimčům a to bylo děsně fajn !!


Tři generace, Jaminek, jeho mamka Trixi a její mamka Lijuška :-)


Mimochodem, pokud sháníte bíglí miminko, psího parťáka, tak u našich kamarádů jsou měsíční bíglátka, přímo TU :-)

02.03.2017 - Maličko novinek :) Za poslední dobu jich moc nebylo, ale slibuju, že to napravím ! Jen se potřebujeme nějak probrat z toho zimního spánku ! :)

27.02.2017 - Dogdancinové zkoušky Horní Počernice - Jamie plní svojí první dvojkovou zkoušku na výborně !!! Přesněji Dance with dog 2 !! :-) Ve 22 měsících to vůbec není špatné ! :-) Teď asi nějakou dobou potrvá, než se dostaneme někam dál, obávám se, že touto zkouškou jsme na chvilku skončili, ale nevzdám to a budeme makat, tedy až se nějak proberu z té zimy ! :-D


26.02.2017 - Dnes byl dlouhý den, dopoledne jsem se s Trixi zúčastnila závodů v obedienci, Trixi si zkusila po 2,5 letech opět OB - Z a je vidět, že jsme opravdu za tu dobu netrénovaly, zkoušku jsme nedaly :-) Samozřejmě mojí vinou, kazila jsem co se dalo :-) Trixi se snažila moc, byla skvělá :) A bodově se umístila na druhém místěz celkem čtyř závodníků, takže spokojenost :-) A odpoledne bylo Jamiho, kdy se poprvé seznámil s noseworkem a vypadá to, že ho to hodně bude bavit, doufám !!! :-) Určitě se tomu chci věnovat víc a až to půjde, zkusíme i nějakou zkoušku, ale to je hudba daleké budoucnosti :-)


19.02.2017 - Národní výstava psů Bratislava - Lijuška s tetou Evčou začala Slovenského veterán šampiona !! :-) Dnešní výsledek - Výborná 1 Best of Veterán ! :) Určitě nejela naposledy, naše bábinka stále vypadá jako miminko a náramně si to v kruhu užívá :-)


28.01.2017 - Klubová výstava BC Dolní Počernice - Lijuška si odvezla ze třídy veteránů další V1 :) V ČR už s výstavičkama skončíme, at nepřekážíme dalším veteránům, sem tam možná zvládneme nějakou tu klubovku, páč Lija rozhodně ještě nepatří do starého železa !! :)


... no a jinak se samozřejmě stále věnujeme procházkám po našem okolí nebo v Bolce, kde jsme strávili moc príma 4 dny,  v tom nezahálíme ! :) Jen toho nějak neujdeme moc, svádím to samozřejmě na tu zimu ! :-D21.01.2017 - Když je v Mirošovicích opravdová zima ..

Mirošky přikryla sněhová peřina a to tedy pořádně :-) Za dobu, co jsme tu, jsem tu zimu v podstatě nezažila, osobně mám raději teplo, ale pokud je sluníčko a na tom sluníčku je teplo a všude kolem je sníh, je to tu opravdu nádherný :-) Takže pár fotek na sněhu :-)

S holkama z Bolky jsme putovaly po krásných vyhlídkách, Jimbo s Trixi a Crazy opět krásně fungovali na volno, do doby, než Jimbo objevil nějaký hnízdo králičích bobků ! :-D

Málokdy je ale takhle hezky, většinou je zataženo a nic moc teplo, ale i tak se to dá, jen trošku v zateplené podobě :-o :) .. aneb prochajda s BCF :-)


20.01.2017 - Jimbo mezi chovnýma psíčkama !!!

Po dlouhém zvažování jsem učinila rozhodnutí a zařadila jsem Jamiho mezi chovné psíky :-) Není to sice psík, který jezdí po výstavách, který získává různé tituly, ale zas je to psík, který dokazuje, že je opravdu šikovný, navíc skvělý canisterapeut a povahově prostěje úžasný :-) Tak třeba jednou bude mít kliku a najde k sobě fenku, se kterou si hezky sedne, uvidíme ! :-)

Jinak Trixulína už si převzala nádherný talíř za MoD MD a musela se samozřejmě vyfotit !!! :-))

10.01.2017 - Je tu nový rok !!!

Opravdu se pokusím aktualizovat častěji, slibuju !!! Mé jediné předvsevzetí ! :-D Se smečkou jsem už tradičně strávila konec roku a začátek nového u holek z Bolky, bylo to moc moc príma, byl tam klídek, ani petardy letos moc nebyly, ač to je zrovna psíkům i jedno, ti to neřeší, ale celkově jsme prostě relaxovali, odpočívali, opravdu moc fajn !!!! Před odjezdem domů jsme pak s Marti vyrazily na výlet do skal, to bylo moc fajn, málem jsme tam vypustily duši :-D Vzala jsem celou smečku, ale řekla bych, že nakonec Sherrynka to celé zvládla nejlépe, my s psíčkama na vodítku, to měly trošku složitější, nicméně bylo tam nádherně, do Drábských Světniček se zcela určitě vrátíme, jen za trošku jiného počasí :-) No a jinak se nic zvláštního neděje, máme trošku pauzičku od všeho, což myslím, že je sem tam opravdu potřeba, agility zase chvilku počkají a dogdancing máme jen jednou za čas, prostě zimní spánek :) Až na prochajdy, ty samozřejmě máme ! :-) 

:)

ARCHÍV NOVINKY 2016