***************************************************************
VIDEA
***************************************************************

22.12.2010 - Povedlo se mi trošku natočit, jak to vypadá, když se procházíme po Praze, škoda že se mi nepovedl natočit jeden usek, kde je uzounká cesta, kde se na povel psíci řadí za sebou a takto to projdeme, to je úžasné :o))) Tohle procházení nás moc ba, hodně se přitom učíme, jako třeba čekat na přechodech a podobně, je to úžasné :)

10.12.2010 - Trošku jsem si zavzpomínala na chvilky, kdy se nám narodily naše tři dětičky, na to jak užasné to bylo, jak neuvěřitelné pro mě bylo být u toho, být s nimi, mít je u sebe a tak jsem vytvořila takové jedno maličké video, ať můžete zavzpomínat s námi!! :-))

Trénink agility - 21.11.2010 :)

Trixi - za necelý týden 6 měsíců a videjko, jak pokračujeme v učení dogdancingu :-) No berte to pořád s nadhledem, je to pořád miminko :o) Ale musím říct, že se lepší, akorát nevím proč, ale pokaždé, když se rozhodnu, že natočíme naše pokroky, tak to celé zvořu a nejde to tak jak při normoš tréninku ... :-D Zapomínám v...ěci, blbnu to a nakonec Trixi uplně zmatu :-D Takže jsem uplně vypustila slalom, košík a twist, které už se taky učíme, protože si v tu chvíli jednoduše nevzpomenu, že něco takového známe ... :-D A taky je super, když začnu učit osmičku už s nějakýma krokama a upadne mi na zem kus pamlsku, to je uplně nej .. :-) :-D Ale rozhodla sem se to publikovat i tak, myslím že i přes moje chyby je vidět, že Trixinka do budoucna bude velmi šikovná :) PS: Hudba je k videu přidaná až pak, na hudbu netrénujeme ještě vůbec, tak se nedivte, že jsme maličko mimo rytmus noooooo :-D Ale je to lepší než poslouchat houkání sirén a štěkot mých psů, kteří jsou hned u toho ... :-D


Pod tímto videem je tancování Trixinky a samozřejmě, že tu memůže chybět tancování Bubínka :-) Bubínek trénuje o něco méně, ale na rozdíl od Trixi mu určitě půjdou rychleji věci jako je couvání a tyhle složitosti, no prostě je to pašák, oba jsou úžasní :-))

Naše první video, kde je vidět, jak Trixinka tancuje :-) Berte to prosím s rezervou, jsou jí čtyři měsíce a čtyři dny a je to necelé dva týdny, co jsme začly něco dělat :-) Ale rozhodně je šikovná holčička a bude z ní určitě skvělá tanečnice !!! :-) Jojo tady prostě musí něco dělat každý a to i ti nejmladšííí :-)))

Video, kde je vidět, jak i poměrně malý pes dokáže úžasně skákat do vody :o) Naši největší skokani jsou Majk s Jennuškou a to ještě navíc tady neměli nic, z čeho by mohli skákat, žádnej můstek, no nejsou úžasní ! :o) Opět moc děkujeme Mírovi !!!

Trošku delší, leč úžasné video, které vytvořil Míra (manžílek tety Ivanky :o), zachycující psí koupání aneb takhle si užíváme léto 2010:o)

Hrátky tříleté Lijánky s kamarádkou DIDI, Lilly zůstane prostě věčným miminkem, je tak roztomiláá :-D

 

Fionka a zkouška SA1, konečně doběhnutá, na V to ještě nebylo kvůli slalomku, ale je čim dál tím lepší :)))

 

Takhle dovádíme docela často, tedy jak jen je příležitost, prostě báječné :)

Neoficiální závody 17.1.2009
.

Polynka od kamarádky Nikol do smečky zapadla velice rychle :-)
.


Slalom Mikeyho a Fíí a ukázka Sherrynky tanečků :-)

Trénink v Masečíně 30.11.2008
. .

Trénink v Masečíně

 

Takhle vypadá Lilly, když je od ní srnečka asi půl metru daleko :-D
.
 

Hloubětínský drak
.

 

A takhle to vypadá, když se spolčí všechny holky proti Mikeymu :o) Ale není to tak zlý, jak to vypadá, jinak by do toho Mikey pokaždý nešel :-D
.

 

Takhle Sherrynka řádí druhý den po operaci :-D Taky je zde krásně vidět, jak vypadá uklidňování psů v tom největším řádění, Fíí s tím má ještě maličko problém, ale to dopilujem :o)

 

Tak tohle může vymyslet opravdu jen Mikey :-D

 

Jessinka u nás na dovolené, takhle s Fíí pořád řádí :o)
 
Takhle vypadají hrátky s Korym :o)
. .


Jak to vypadalo na zahrádce u Didi :)
. .


Mikey plaveeeeeeeee
. .


Jak to vypadá, když blbne celá smečka :-)))))))
. .


Žanetka čeká na papů a Mikey se o ní hezky stará  :-)
. .


Mikey a jeho první pořádná oběť
. .


Dvě trdýlka a mazlivá Sherrynka :-)))))
. .


Důležitý rozhovor :-))
. .


I štěňátkům chutná čajík :)
. .


Sherry a její kamarád
Žanetka s Mikeym na lovu kachen a jak Sherrynka umí štěkniiii