***************************************************************
NAŠE SMEČKA - TRIXINKA
***************************************************************

  jméno: MultiCh. Adorable Andromeda of Great Olympia - !!!!! CHOVNÁ FENA !!!!!
  nick: Trixi, Trixule, Trixulínek, Pižďule :-)
  narozena: 9.5.2010
  matka: Fortuna of Volcano Cotopaxi
  otec: Ch. Alotorius Old Glory Pacemaker at Adekatos
  zbarvení: Tricolor
  výška: 35 cm
  zkoušky: BZH CACT 7.11.2015 - I. cena - 166 bodů! :), BZH - II cena - 215 bodů :) , OB - Z - Výborně - 230,5 bodů    ZOP - výborně - 94 bodů - nejlepší bígl zkoušek, ZZO - 42 bodů, F1, DwD1, HtM1, MD1, DwD2, HtM2, MD2, F2, MD3
  Agility: SA3 :)

!!!! MASTER OF DOGDANCING DIVIZE MUSICAL DRESSAGE !!!!
!!!! MASTER OF DOGDANCING 2 !!!!
!!!! MASTER OF DOGDANCING 1 !!!!

!!!!!!!! 2. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2016 !!!!!!!!
!!!!!!!! 1. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2015 !!!!!!!!
!!!!!!!! 1. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2014 !!!!!!!!

MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY (C.I.B.)
ČEKATELKA MEZINÁRODNÍHO VÝSTAVNÍHO ŠAMPIONA
ČEKATELKA JUNIOR ŠAMPIONA ČR
ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY
ŠAMPION SLOVENSKÉ REPUBLIKY
ŠAMPION POLSKA
ŠAMPION CHORVATSKA
ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY
KLUBOVÝ ŠAMPION BEAGLE CLUBU ČR

!!!! AKTIVNÍ ŠAMPION BEAGLE CLUBU ČR !!!!


!!!!! SPLNĚNA ZKOUŠKA CANISTERAPEUTICKÉHO PSA !!!!

18.08.2016 - Nové fotky Trixinky v 6ti letech :-) Není co psát, Trixi je pořád stejně úžasná, úchvatná, moje miminko, i když šedivé :-)01.12.2015
- Můj skvělý a úžasný MASTER OF DOGDANCING 1 a 2 :-*
28.10.2015
- Já sem věděla od chvíle, kdy se Trixi narodila, že bude vyjímečná, jen jsem netušila jak moc !!!! Jak napsala kamarádka Kačka, Trixi je prostě pes, kterého mám a budu mít jen jednou za život, prostě je to tak :) Ona je moje spřízněná duše, to se prostě nedá ani popsat :) Netušila sem, kolik toho spolu dokážeme a teď když vidím ty zkoušky, kolik toho máme, jsem prostě hrozně šťastná :-) Plníme si spolu sen v dogdanginu, Trixi letos splnila titul MASTER OF DOGDANCING 2, u kterého jsem říkala, že to nikdy nemůžeme zvládnout, že ty zkoušky jsou pro nás opravdu už moc těžké a teď je titul doma !!! :) Brzo sem dodám nové fotky Trixinky, zatím vkládám jen tu krásnou kokardičkovou, musíme jí pak nafotit se všema kokardama a hlavně master talířkama !!! Už teď se těším, až společně začneme makat na přípravě na trojkové zkoušky, máme před sebou cestu dalekou, ačkoliv se jedná už jen o 4 zkoušky, bude to hodně hodně těžké, ale budeme bojovat !! A uvidíme, jestli jednou spolu dosáhneme snu nejvyššího a budou z nás šampionky DD :-) To je otázka hodně daleké budoucnosti :-) Tak nám držte tlapky !! :)
Trixulka má hotové testy na NCCD, MLS a IGS- vše vyšlo N/N :o)

Trixinka během krátké doby splnila postupové zkoušky dle CDC a splnila tak profi tým 1 úrovně, leč bohužel, nic jsme za to nedostaly, žádné předání ceny se nekonalo :( Čili končíme se zkouškama dle CDC a raději se budeme věnovat zkouškám a závodům dle DDCR, snad to bude lepší :-)


24.4.2013- Trixulka za pár dní oslaví tři roky, toto letí !!! :-) Tak mám nové postojové fotečky :-)) Myslím, že víc není třeba psát, o Trixince je tu napsáno vše a vůbec nic se nemění :) Ona je prostě neuvěřitelná :-) Pilně se zas věnujeme Dogdancingu, pod vedením Petry Malé a dostáváme se dál a dál, je to prostě bájo :) Snad už taky moje zdraví dovolí a vrhnem se na plnění dvojkových agi zkoušek, tak uvidíme, jestli se bude dařit víc nebo spíš míň :-D Ale tak jako tak, Trixi se do agi opravdu obula a neuvěřitelně jí ten sport baví, hurá !!! :) A teď už slíbené postojovky Trixinky alá tříleté :-))

23.10.2012- Musela jsem opravit Trixinky stránečku trošku, protože mě to tu nějak zlobí a při té příležitosti přidávám pár dalších jejích foteček :-) Trixince je 28 měsíců, je to krásná slečna, stále úžasně pracovitá, ba co víc, je čim dál svižnější a to je dobře :o)) Splnila první dvě zkoušky v SA1 a čeká nás splnit třetí, abychom mohly do dvojek :-) Doufám, že konečně se nám zadaří splnit ty zkoušky dogdancingové dle DDCR, sestavy mám, hudbu mám, tak se jen už dokopat, najít si, kde budou a vyrazit, musíme se do toho zas pěkně dostat ! :)) V příštím roce nás taky čeká plnění coursingové licence, doufám, že se nám daří, tohle zvířátko je totiž do coursingu neuvěřitelně zapálené :) Jsem ráda, že jí to tak chytlo ! :) A teď už na ty fotky naší slečinky :-))

TRIXI 28 MĚSÍCŮ :)


 


25.7.2012
- Dovolím si vložit pár nových foteček Trixinky, se kterou teď trénuji na výstavy, pár si jich letos zas zkusíme, Trixinka se vystavuje už jinak, v podstatě sama a pro mě je pořád čim dál krásnější :-)
Trixulka 2 roky a 2 měsíce

Dále s Trixinkou začínáme trénovat na nějaké podzimní lovecké zkoušky, pokaždé mě překvapí, jak de s Trixulkou všechno tak neskutečně rychle, včéra jsem poprvé vytáhla prasečí nožku, uplně poprvé, okamžitě projevila zájem, poprvé jsem šla natáhnout stopu a zkusila jí na ní vzít, bylo vidět, že je na mě fakt hodně závislá, hodně kontrolovala, zda za ní jdu, ale jinak stopu vypracovala moc pěkně, na to že to bylo poprvé, tak se moc pěkně chytala !! Jen když jsem jí vypustila, tak sama nešla, tak jsem jí pomohla :-) Zkusily sme i prvně odložení, opět se projevilo to, že je závisláček, tudíž jsme to zkoušely hlavně dnes na zahrádce a to formou, kterou tak dobře zná - klikrem. Během maličké chvilky Trixi zůstala v odložení dvě minutky, já byla 20 metrů daleko a dokonce si k tomu lehla, beruška moje !!!! Opět jsem šla natáhnout stopu, oproti včerejšku obrovská změna, už když jsme šly do lesa, div mi neurvala ruku :o))) Nástřel si sama našla a hned vyrazila, během chvilinky jsem jí vypouštěla, už mě k tomu nepotřebovala, sice ode mě nožka byla zatím jen tak deset metrů, ale našla jí okamžitě, bez jediného zaváhání !! To je prostě Trixinka, s ní jde všechno přesně takhle :-) Následně jsme si zkusily i odložení přímo v lese, opět těch 20 metrů, už normálně u stromu, tak aby na mě viděla o maličko hůře, opět jsem jí dala jen ty dvě minutky, seděla jako přikovaná, myslím, že to pujde, budeme trénovat a na podzim se pak někam přihlásíme a zkusíme to, pokud to nevýjde, bude to hlavně díky tomu, jaký já sem nervák :-D Ale věřím, že se trošku uklidním a pujde to :o) Chystáme se ještě za kamarádkou, která cvičí pejsky na zkoušky, abychom pořádně vyzjistily co a jak, co se změnilo od mých posledních zkoušek s Lijuškou, abychom to měly i s nácvikem střelby a pak už se budem těšit na samotné zkoušky :o) Mám pár foteček, opravdu tedy jen pár, ale je vidět, že Trixi je prostě bíglík, to prostě nezapře, moc jí to baví !!!!! :))))

Protože fotky tady blbly, už se mi nedaří dohledat, které přesně tu byly, čili vkládám pár foteček z tréninků před zkouškama :)

23.4.2012- Myslím, že o Trixince nového nemusím nic moc nového psát, protože ona zůstala tím sluníčkem, kterým se už narodila :-) Je to neuvěřilteně šikovné zvířátko, v dogdancingu jsme neuvěřitelně pokročily a makáme na slalomu 2x2 :-) Vše je ve videjkách, které průběžně vkládám do novinek :) Po Trixince plánuji miminka, ale neděste se, až cca za rok a půl až dva roky ;-) Do té doby pořádně zamakáme na dalších zkouškách z dogdancingu a zkusíme něco provést taky se závody v agility, tam du na ní mnohem pomaleji, vím, jak jsem začínala s Lillynkou a jak to probíhalo, opravdu není kam spěchat, ona získává čm dál větší zájem, tak to  hezky udržíme a pak začneme přidávat :-) Přidám alespoň pár aktuálních foteček a rozhodně máme v plánu vyrazit na nějaké ty výstavy ! Které si teda budem hooodně vybírat, asi jich nebude moc v ČR, protože to jak to tu na výstavách probíhá, na to je tu už málokdo zvědavej :-))) A my si to chcem hezky v klídku užít :o) Trixi taky momentálně ještě zažívá miminka, které má Lillynka, jsem neuvěřitelně překvapená, s jakou péčí a láskou se o ně společně s Lillynkou stará, učí je hrám a kde jsou nějaké meze, hlídá, jestli jsou všichni tři pohromadě, prostě je miluje a já miluju jí :o)))

Trixi 22 měsíců :o)

Trixi a nevlastní sourozenci :o)

S tanečním partnerem Quesťáčkem :-)

Jarní smečka :-))


18.3.2012- Musím zas napsat pár slov o Trixulce :) Trixinka roste do krásy, pořád se mění a je čim dál krásnější :) je to moje panenka, můj závisláček, pejsek se kterym se mi dobře pracuje, miluje stále dogdancing, shaping, prostě všechno co jí nabídnu jí baví :) Jen frisbíčko jí nechytlo, ráda se přetahuje, ale tím končíme, ale to zas nevadí i tak toho zvládá hodně :) Její povaha je hrozně zvláštní a já jí strašně zbožňuju !  Lidi, které ona nezná, mají problém si jí přivolat nebo cokoliv, Trixi bude stát a koukat co já na to a raději se bude držet mě, prostě panička je nejvíc :) Když ale pak lidi pozná, tak je zbožňuje, jak vidí někoho známého, může se uvrtět :o)) Venku teď prochází trošku pubertičkou, pořád sice makáme, ale taky máme svá hluchá období, hluché chvilky :o) Ale to zvládnem, zvládla jsem to 5x, zvládnu to i po šesté ;) Letos mám velké plány, určitě chceme splnit první uroveń zkoušek dle pravidel DDCR a já doufám, že se nám to podaří ! Je to zas o něco jiné, ale my to dáme ! :o))) 
10.9.2011- Moje malá holčička dnešním dnem splnila podmínky k uchovnění !!!! :-)))) Na speciální výstavě ve Všeteči dostala ohodnocení Výborná dvě a k tomu ještě res.CACe !!!!! Náááááááádhera !! Jsem tak nadšená !!! :-)))) K tomu samozřejmě dostala krásný posudek a krásný pohárek O:-))) Psát o výstavě víc nebudu, o té najdete povídáníčko normálně v sekci výstavy, každopádně jsem z Trixulky opravdu nadšená, nečekala jsem, že nám to na výstavách tak pujde, sice se ted dost zmírníme, tedy vlastně uplně hodně, letos plánujeme už jen jednu a víc se zas začneme věnovat sporstování, ale jsem ráda za to, že ty naše dětičky se líbí tak nějak všem rozhodčím, vždycky jsou vidět trošku v tom popředí, to mě tak těší !!! :-))) Trixinka je moje hodně vysněná holčička, po Lijánce já chtěla miminko od té doby, co jsem si jí přivezla domů, věděla jsem hned, že je pro mě tak strašně nádherná, že to jinak dopadnout nemůže, vysnila jsem si holčičku tricolorní a to mi krásně vyšlo :-)) Navíc se Trixinka povedla hlavně povahově, neskutečně jí zbožňuju :-)) Po téhle holčičce určitě budu do budoucna plánovat miminka a s vybíráním jejího manžílka si dám naprosto stejnou práci, jako tomu bylo u jejího tatínka, u druhého manžílka pro Lijánku, prostě budu zkoumat pečlivě přepečlivě !! :-))) Ale na to má holčička ještě dost času, na nějaké vdavky je ještě malá ! :-D Přikládám nové fotečky Trixinky ve věku 16ti měsíců, no že je krásná O:-)) Jinak se příští rok pokusíme s Trixulínou složit lovecké zkoušky, tak snad se nám zadaří, zdá se, že stopičky jí budou velmi bavit jojo :o)))) Letos začnem pomaličku s trénikem a příští rok to vypukne, to budou zas nervíčky :-D


30.1.2011 - Naší Trixince táhne na devátý měsíc :-O :-) Pokaždý když mám něco psát, se mi vybaví hlavně to, že mi to příjde jako chvilka, co byla malé prtě a už je z ní takováhle slečna :-) Ale zatím napíšu jen pár řádků, všechno nás totiž teprve čeká, agilitky, výstavy (těch tedy poamálu) a dogdancing, samozřejmě spousta procházek a výletů a nevím čeho všeho ještě ! :o) Dokonce i závody v agi Trixinku čekají :o) Protože pojedeme i na nějaké neoficiálky, vybírala jsem tak, aby to bylo i pro úplné začounky nebo i mimča, aby si v klidu a pomaličku zvykala na tu atmosféru holčička moje :-) V minulém roce to vypadalo, že Trixinku začínají agi velmi bavit a že bude velmi šikovná, tak uvidíme, co nám přinese letošní rok, já doufám, že se nic nezměnilo a že bude jen a jen lepší, už se hrozn moc těším !! :-)) Trošku jsme taky pokročily v tanečkách, už umíme zajíce bez držení a přidaly jsme otočky za chůze, ona je vážně miminko šikovné :o) První seminář DD jsme tedy zmeškaly, protože bylo třeba pomoci kamarádce, ale to nevadí, máme času dost no ne  ? :) Trixinka je povahy absolutně nekonfliktní, ale uplně všechno si od psů líbit nenchá, je to ženská a dělá si pořádek, tak to má být ! :o))) Je taková maličko dospělejší než Bubínek, ale když jsou spolu, tak se od sebe neodtrhnou a jen a jen řáděj :-) Od minula se nezměnilo skoro nic, jen se nám z Trixinky stává čim dál větší mazílek a já jí fakt zbožňuju ! Na letošek jsem plánovala lovecké zkoušky ve druhé půlce roku, ale teď nevím, jestli to ještě neposuneme, Trixinka je venku řekla bych dost závisláček a to i mimo Prahu a zatím neví moc co jsou stopičky, stejně jako Lija, než jsem jí ukázala o co jde :o)) Asi to tak chci ještě chvilku nechat, protože je mi jasné, že jak se na to vrhnem, tak už není cesty zpět :-D Ale to vše uvidíme, tohle se moc nedá plánovat, protože se jednoho dne můžu rozhodnout, že zkoušky uděláme a bude :o)))  Mám nové fotečky Trixulky, jak nám krásně roste, má už cca 35 cm a jak jsem se chvilku bála, že nám ani nedoroste, tak to hezky dohán :) Myslím, že ještě cenťáček dá a bude opravdu uplná kopie své maminky !!! :)))


17.11.2010 - Je na čase napsat zase pár řádků o naší nejmladší :-) Trixulka je přezubená, chvilku to vypadalo maličko napínavě, ale po celou dobu nás kotroluje Katka Malíková, která samozřejmě od začátku byla naprosto klidná a ujišťovala mě, že co se v tlamičce děje, je naprosto normální a že se nemám znepokojovat, no samozřejmě to bych nebyla já, abych právě nechytala super paniku :-D Ale ono se nic nedělo, prostě jen padaly zoubky, rostly nové a chvilku to prostě bylo takové jinak, samozřejmě, že Katka měla pravdu, Trixinka dopřezubila a zoubky má krásné, tak jak mají být, no jo no, to sem holt celá já :-D Nevím moc, co psát, protože náš vztah s Trixulí je takový nepopsatelný, tím neříkám, že je jiný, nebo že něco víc, než vztah k ostatním pejskům u nás doma, to ani náhodou, nikdy to nebylo tak, že by byl někdo upřednostňován a bude to tak i nadále, ale prostě je maličko jiný. Ještě než u nás štěňátka byla, tak jsem avízovala, že bych ráda po Lijánce holčičku a byla jsem ujišťována, že nechat si vlastní odchov je maličko jiné a je to tak, Trixinku jsem držela v rukou, když jí bylo pár vteřinek života, hlídala jsem jí (samozřejmě jako Bubínka a Torinku) aby správně papala, horzně rychle mi prostě přirostla k srdci ao na to ví, naučila se mě ovládat tak, že bych jí opravdu odpustila i třetí světovou, je neuvěřitelná ! :-D Její povaha je milionová, získala neuvěřitelnou chuť k práci po mamince a závislost na člověku a takovou jakous ovladatelnost po tatínkovi, Lillynka miluje cvičení poslušnosti a agility, ale nemá ráda dogdancing, Trixinka miluje učení poslušnosti, začíná milovat agility, miluje dogdancing, miluje aportování, mám dojem, že prostě miluje úplně všechno, což mě přesvědčuje o tom, že můj výběr ženicha pro naší Lillynku byl prostě úžasná volba a jsem za to hrozně ráda :-) Nehledě na to, že stejně takovou povahu získala i ostatní dvě miminka :-) Trixinka ve věku půl roku umí spoustu věcí, nejvíc je asi vidět ve videjku, kde spolu tancujeme, najdete ho normálně v menu - videa, tam dokonce jí ani půl roku nebylo, navíc aportuje tak, že podává míček do ruky a ještě si u toho i sedne :o) Samozřejmě není to robot, má své štěněcí vrtochy, umí být hluchá, když na to příjde, ale zase se rychle srovná. Co jsem u ní zatím nevypozorovala je schopnost rychle zmizet, kterou má její maminka :-D Opravdu Lillynka si přede mě umí sednout, já se jen otočím, abych zkontrolovala jestli mám všechny, otočím se zpátky a paní blonďatá je pryč, jako kdyby se uměla teleportovat :-D Ona se samozřejmě zase objeví, když najde co potřebuje :-D Tak u Trixinky se tak zatím neděje, ta se mě zatím drží hodně a to i v lese, naopak, když si začne kousat klacík a my jdeme dál, slyším po pár metrech zběsilý a hrozně naštvaný štěkot, jak to, že si jako dovlujeme jít dál bez ní !! :-O :-D a honem nás dožene.  Ráda bych do budoucna Trixinku uchovnila, ale na výstavách to bude asi jako se všema ostatníma, prostě jezdit moc nebudeme, takže nebudou ani žádné tituly a podobně, raději si užijeme závodů v agi a vejletů !!!! :-))) Každopádně jestli se zadaří a budeme chovné, budu moc ráda, ale na to máme celkem dost času no ne ? :-)) .

Trxinka je Lijánky dcerunka, náš první odchov, fenka po pejskovi, po němž jsem moc chtěla miminko a zadařilo se, jedno máme doma :o) Spolu s Trixinkou se narodila ještě blondýnka Torinka a blonďáček Bubínek, oba užasní, sladcí s neuvěřitelně veselou a hravou povahou :-) Naše Trixi jako by z oka vypadla tatínkovi :o) Je neuvěřitelně milá, pusinkovací a začínáme se spolu probíhat slalom, tunel a bočnicema a vypadá to velmi nadějně, určitě jí to bude bavit, aby taky ne, dala sem si záležet na tom, aby Lijánka porodila hlavně aktivní bíglíčky :o))) Teď čekáme na to naše přezubení, v tuhle chvíli jsou z ná uplné pizizubky, tak nám držte palce, ráda bych se podívala i na nějakou tu výstavičku, nepředpokládám, že budem sběratelky titulů,to ani náhodou, ale tu možnost zkusit to, bych moc chtěla mít, ale necháme osudu :-) Tudíž zatím opravdu nebudu dál nic psát, nechám si vše na správnou chvíli :-) Prozatím vkládám rodokmen Triinky a samozřejmě fotečky od jejího narození až do teď, čili necelých 4 měsíců :-)
RODOKMEN TRIXINKY :-)