***************************************************************
NAŠE SMEČKA - Bubba
***************************************************************


 
  jméno: Ch. Adorable Alpheus of Great Olympia - CHOVNÝ PES !!
  nick: Bubínek, Bubajzlík
  narozen: 9.5.2010
  matka: Fortuna of Volcano Cotopaxi
  otec: Ch. Alotorius Old Glory Pacemaker at Adekatos
  zbarvení: Lemon & white
  výška: 38 cm
 
úspěchy: na výstavách vždy výborný !! :-) 5x CAC, 2x CACIB (r.CACIB za interšampionem), 1x r.CACIB a       doufám, že to není vše ! :)SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
ČEKATEL ČESKÉHO ŠAMPIONA
ČEKATEL MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONA KRÁSY

MLS N/N


16.06.2015 - Našemu chlapečkovi nejen, že bylo pět let, ale stal se poprvé taťkou !! Dočkal se nevěsty jménem Hermioné of Volcano Cotopaxi - "Soptí" :-) Krytí proběhlo paradně a narodily se 4 krásný miminka ! Jedna tricolorní princezna a tři blonďáčci kluci !! Jeden lemonek se tam taky najde :-) Jsem tak ráda, že se nakonec povedlo a Bubí se dočkal, moc ráda :-) Samozřejmě mám aktuální fotky, které vkládám a doufám, že teď už se zas najde chvíle, kdy vyrazíme na nějakou tu výstavu, kam pojede Bubí s námi ! Je to frajer, byla by škoda, ho neukázat !! :) Takže fotečky :-)) A odkaz na miminka ZDE :)

 27.07.2014
- No ano, ty aktulky mi váznou :-D Bubímu už jsou čtyři roky  a on stále a stále krásní, je to opravdu kusanec :) Hodně se potatil, strašně moc ! Není velký vejškou, za to svým předhrudím a vůbec postavičkou to opravdu vynahrazuje :) Ač 38 cm taky není nejméně, prostě tak akorát :) Musím vložit aktuální postojovou fotečku :) Bubí je pořád stejný, pořád stejné mimino, když se přiblíží ke konfliktu, raději uhne, do ničeho se neplete a je strašnej mazel :)

Aktulání postojek :)


Typické :-D


3.11.2013- Uběhl rok od poslední aktualizace :-o To sme vostudy ! Tak musím vložit pár nových aktuálních foteček Bubínka, nemůžu si pomoc, zraje jako víno, je to PAN PES, pan úžasný, pro mě dokonalý a já ho zbožňuju !! :)) Mrzí mě, že ho nevídám tolik, co dříve, ale jsme pořád v konaktu s rodinkou, to teda jo !! :) Bubínek zvládl dokončit Slovenského šampiona, Český asi jen tak nebude, vzhledem k tomu, že má takovou povahu, že všude chodí volně, pole, lesy, nějak se nám to nechce teď kazit tím, že  ho začnem učit na stopičky a hledat prasátko, ale uvidíme, není všem dnům konec, třeba k tomu ještě dojde, zatím ale ne :-) Jen ať zůstane takový jaký je ;-) Taky má hotové testy na MLS syndrom, to vyšlo negativní, takže parádička :-) A teď už fotečky našeho tříletého a kousek :o) chlapečka :o))8.11.2012- Bubínek dorostl v nádherného blonďatého psa, mám z něj neskutečnou radost !! :))) Dokonce už i ten výstavní úspěch nějaký proběhl a z toho mám radost uplně stejnou :)) Je to krásný a hlavně milý pes, jeho povaha je opravdu jedinečná, to se prostě nedá ani popsat :o)) Doufám, že se vše zadaří a v příštím roce se na svět vyklubou první jeho miminka, u kterých rozhodně hodlám být ! Doufám, že se v brzké době taky uvidíme a že mu udělám nové fotky, už je zase na čase !! .) prozatím vkládám fotky z naší výstavy na Slovensku :-))

1.5.2012- Našemu chlapečkovi budou dva roky !! Sice se nám s rodinkou odstěhoval za Prahu, ale to vůbec neznamená, že jsme s nimi ztratili kontakt, to teda jako ne ! :) Dnes za námi dokonce s Bubínkem dorazili a já mohla vidět, jak krásný pes z něj vyrostl ! Samozřejmě krásný byl vždy ! :o) ale teď už je prostě dospělý, je to pan pes :-)))  Viděla jsem nejen, jak mu to sluší ale vzhledem k tomu, že jsme vzali ven miminka, jsem mohla vidět i tu jeho nejvíc kouzelnou povahu :-) Bubínek je opravdu pes, který by neublížil mouše, miminka se mu moc líbila, řádil s nimi, tedy v rámci možností, bylo fakt horko !! Samozřejmě, když už jsem ho tu měla, musela sem nafotit pohyb a postoj ! :o) A taky fotky s rodinkou :-)  a taky milion pusinek jsem dostala :-) Rozhodně se chystáme, že s Bubínkem taky vyrazíme na nějakou výstavu, nevím jestli to zvládnem letos, nebo jestli si to necháme na příští rok, kdy se bude jezdit i s mrňátkama, ale určitě by byla škoda kdyby nejel ! :) A jsem zvědavá, jestli mu najdeme taky nevěstu, jsem šíleně zvědavá na jeho potomečky a jak se tam prosadí jeho povaha, moc !! :) Vkládám aktuální fotečky našeho blonďáčka :)

Pohyb !!!


Postoj :-))


A pár aktuálních foteček :-))30.9.2011- Vkládám nové fotečky našeho krasavečka, hlavinku a postoj, z toho našeho miminka opravdu vyrostl krásný kluk!
Bubínek ve věku 16,5 měsíců

10.9.2011- Dnes byl pro nás moc významný den !!! Zúčastnili jsme se s Bubínkem speciální výstavy bc čr, abychom se pokusili získat potřebnou výbornou, která nám chyběla dosud k tomu, abych chlapečka mohla uchovnit :-) Nejen, že se zadařilo výbornou od anglického rozhodčího Mr. Mike Dennyho, který za námi dorazil až ze samotné Anglie !! Ale ještě jsme si uzmuli v konkurenci osmi pejsků - třetí místo !!!!! Bubínek se panu rozhodčímu opravdu líbil, dostal krásný posudek, který pro nás hrozně moc znamená, ale který sem dám, až ho ho přeložím se všema slovíčkama, ať je to úplně přesné !! Bubínek má tedy dnešním dnem splněno vše, co má chovný pejsek splňovat !!!!! V příštím roce možná s paničkou zkusí nějaký ty lovecký zkoušky, ale to ještě oba uvidí, on je zatím krásně ovladatelný a to i v lese, kde se často pohybuje zvěř, tak to tak zatím nechají a já určitě souhlasím !! :-) Je mi jasný, že se nevěsty asi nepohrnou, pejsků je tu uplně hodně a navíc my nepřekypujeme množstvím titulů, ani to jinak nebude, za to můžu říct, že povahu jakou má Bubínek, to je naprosto něco užasného, je to neuvěřitelnej milovník uplně všeho, má rád psi, feny, štěnda, lidi (ačkoliv si samozřejmě hlídá hlavně tu svojí rodinku) a baví ho snad vše co mu člověk nabídne, agility, dogdancing, výlety a navíc je to tak strašně užasný mazel, dovolím si říct, že toto je pro nás mnohem víc než všechny tituly dohromady :-) Já moc doufám, že jednou pro něj tu správnou fenečku najdeme, moc bych to klučíkovi přála :o)))) Vkládám nové fotky toho našeho CHOVNÉHO (hihi :o)) psíčka ve věku 16ti měsíců, no řekněte sami, není to blonďák k nakousnutí ?? :-))))

 

8.6.2011 - Skoro půl roku od poslední aktulky - to je teda skoro hamba! ;D a tak jsme to museli vzít s Bubínkem do vlastních rukou (pacek) a napsat sami! I když...ono se toho vlastně moc nezměnilo, krom toho, že Bubínek nám "maličko" zesílil a úžasnější je zase o něco víc (jde to vůbec ještě?).

9.5. oslavil náš chlapeček svůj první rok a tak proběhly pááárty ve velkym stylu, nejdřív v parku, kde se gratulovalo navzájem i se segruškou Trixulkou a pak doma, kde si Bubí užíval to, že je v centru dění a všechno se točí kolem něj ;))) On je totiž takovej náš šampónek...tuuuze rád se předvádí, nadevšechno miluje focení, nesnáší déšť a kdyby mohl, tak si snad před každym venčením kontroluje vizáž v zrcadle ;DD (promiň Bublinko, vždyť Ty vííííš :D). Náš blonďáček je ale taky ohromně pracovitej pejsek a tak krom toho, že s druhou paničkou dělá agility, zkoušíme coursing (kde je Bubí hvězda, protože pochopil na první pokus a děěěěěsně ho to ba, jen teď nějak nemůžeme skloubit čas, mojí školu, korunky a termíny tréninků - nicméně hned jak to bude možný opět pojedem), trénujeme tanečky (zatím jen tak v parku, za pomoci Páji, ale do budoucna bychom možná na nějaký to potrénování
 čko vyjeli =), taky trochu tý poslušnosti a cvíča s klikrem a prostě co to jde, snažíme se být venku. Bubínek teda rozhodně nepatří mezi gaučáčky, strašně rád lítá venku s psíma kamarádama  (on je prostě kamarád s každým! =)) a taky se ségrou Trixí, se kterou tvořej nerozlučnou dvojku! =)) Je naprosto nekonfliktní a kdyby mohl, odvedl by si snad všechny domů! =))

Doma si Bubí užívá opečováváníčko od Toničky, která převzala roli opatrovatelky, a tak mu pravidelně čistí ouška, mazlí ho a venku hlídá, aby mu nikdo neubližoval, naopak Jennuška (třetí složka našeho B.J.T.eamu) převzala roli vychovatelky a tak jakmile dostane Bubínek venku céres, protože měl zrovna důležitější věci na práci, než poslechnout paničku, Jenny ho běží honem sprdnout taky, aby jako věděl!!!! =)))  

V neposlední řadě musím zmínit výstavy, kde ho vystavuje teta Pája a já jedu občas jako doprovod (na čumendu, jako fotograf, asistent a taky se  snažit trochu proniknout do tajů výstav...a až bude Bubínek ve veteránech a já si budu aspoň trošku jistá, že mu to totálně nezmastim, si ho možná vezmu do kruhu i já :D, ale zatím s tou myšlenkou jenom koketujeme, zatím si spolu občas vyzkoušíme postojek a jinak trénuje s Páj). Trošičku v poslední době nastaly boje s postojkem, Bublí se v kruhu předvádí jako hvězda, div, že nevzlítne, jak se vznáší, leč začal lehce řešit rozhodčí, a tak se mu do postoje pak nechce, protože co kdyby na něj rozhodčí zaútočil zezadu že! :DD Ale to se podá, začínáme ho zvykat na to, že mu cizí lidi prostě šahaj na tu jeho krásnou ušatou paličku a ono se to časem zlepší =)) Navíc je to chlap - a tam nám ty hemisférky trošku nepropojujou že :DDD On se prostě zasoustředí na chůzi a má odpracováno =)))) Nicméně se na výstavách zatím líbí, za což jsem moc moc ráda!

Bubínek je prostě pan úžasňák, s ukroucenou prdkou, neustále dobrou náladou a kukučem, kterej když nahodí, odpustili byste mu cokoliv a ještě se mu za to pomalu i omluvili! ;D  (A jestli si myslíte, že tohle Bubínek napsal sám, proto je tak vychválenej, tak jste na omylu! On už tady totiž dávno spokojeně oddychuje, rozcapenej na posteli, sem tam po mně mrkne, zakroutí ocáskem a... a vůbec...jdu ho zmuchlovat, protože jemu se prostě nedá odolat! :D)

GALÉRKA OD 9 DO 13 MĚSÍCŮ

Bubínek ve věku 12ti měsíců, je to už ale kusanec co ? :-)))30.1.2011 - Čas neskutečně letí, našemu (tedy mému jen kousek ! :) chlapečkovi už je osm a půl měsíce !! Je to vážně až neuvěřitelné :o) A já přináším nové fotečky z tohoto období, jen postojové, aby je měl pěkně u sebe, na své stránečce :-)) Z Bubínka mám čím dál větší radost, nebudu toho moc psát, protože bych se opravdu už jen opakovala, ale on je vážně úžasňák ! Sice si prochází pubertičkou, jako téměř každé štěndo, ale jeho chuť pracovat a něco pořád dělat, jen roste a on je čím dál vnímavější, navíc je to čim dál větší mazel, dokáže se s páníkama mazlit opravdu neskutečně dlouho !! :o)) Jeho povaha dál zůstává absolutně nekonfliktní, každej psík si s nim hraje, protože si ho prostě absolutně získá :) Trénujeme teď spolu na výstavičky, co nás čekají a začíná nám to vážně moc pěkně jít :-) Ale vzhledem k tomu, že se dál držím svého a opravdu chceme absolvovat jen pár výstav, tak opravdu nebudeme ověnčení stovou titulů, já budu ráda za výborné, sice to zní dost skromně, ale věřte mi, na výstavě neuvidíte většího nerváka, než jsem já !! :-D Před vstupem do kruhu mám dojem, že musim zákonitě omdlít, prostě to nejde, není to nic pro mě :) Ale rozhodně chci, aby byl Bubínek chovný pejsek, ačkoliv už se pořád chová a chová teď ! Musí to mít prostě oficiálně !! :o)))) Tak a teď ty fotečky, snad se budou líbit, roste nám z něj krásnej klučík, už to není žádné mimino ! :-))


18.11.2010 - Včéra jsem napsala pár řádků Trixulce, tak dnes je na řadě Bubínek :) Naposledy jsem psala, že ho vše teprve čeká, jako agi a podobně, tak s agilitkama už Bubajzlík začal stejně jako Trixulka :o) Od samého začátku ten sport hrozně hezky vnímá, samozřejmě že jsou to úúplně začátky, ale třeba Trixulka ještě občas nějaké překážky ani nevnímá a Bubínek už bočnicema probíhá moc pěkně a navíc nabírá pěkně na rychlosti, takže počítám s tím, že dá paničce pak pěkně zabrat !!! :o))) Dokonce už si chlapeček zkusil jako to vypadá na takových závodech, Ivanka ho přihlásila do bejbynek, kde byly překážky skoro na zemi a šlo o zdolání opravdu jen pár skoček a tunel, bohužel ačkoliv měl získat svou první medajličku, tak se nezadařilo, pořadatele špatně koukali a napsali našemu soupeři o odmítnutí méně, tak byl Bubínek poražen, ale to nevadí, šlo hlavně o to, aby se seznámil s prostředím, bylo vidět, že to byla dobrá volba, ze začátku byl trošku rozvrkočenej, koukal proč kolem stojí tolik lidí a proč všude kolem štěká tak velká spousta cizích psů, ale řešil to jen ve chvíli toho prvního běhu, na ten další už přesně věděl o co jde, po lidech se už neotáčel, opravdu první průpravičkou prošel na jedničku s hvězdičkou !! :) Na ostatních štěndech bylo vidět, že opravdu vyrůstají na parkurech už od dvou měsíců, takže rozdílek tam byl, každopádně jsem na něj hrdá, protože stačila chvilka a hned byl v naprosté pohodě :-)) Příští rok Bubínka čeká, stejně jako Trixulku, Mistrovství bíglíků ve štěňátkách a já se na to už teď těším !!! :))) Do té doby ale určitě budou i jiné neoficiální závody, kam si pojedem naše umění zkusit :) Nemám moc co jiného k Bubínkovi napsat, protože od minul aje to pořád stejný úžasňák :o) Musím ale napsat, že je to neuvěřitelný mazel !!! Mazlení on vyloženě vyžaduje, pořád a pořád, kdyby to šlo být přitulený ke člověku 24 hodin denně, on by to naprosto bral :o) A je to opravdu neuvěřitelnej pusinkátor, já tu jeho povahu hrozně zbožňuju, to samé vztah k ostatním psům, žádná dominance, na nikoho si nevyskakuje, ke všem je naprosto přátelský a okamžitě po prvním očmuchání zahajuje hru, no neuvěřitelný prostě !! :)))) Svoje holčičky doma samozřejmě zbožňuje, s Toničkou se pořád líbají :o))) a ona ho bere jako svoje miminko, stará se o něj, ačkoliv už je Bubajzlík skoro o půlu těžší, prostě je to pořád miminečko :o) A Jennuška ačkoliv má doma raději klid, tak venku s ním řádí neustále, pořád spolu lítaj a ona si pěkně hlídá, že je její a pozor na to jako když si s nim chce hrát někdo cizí, to nejdřív je potřeba povolení od starších !! :o)) A tak to má být :o))) Bubínek je čím dál krásnější, tu váhu co měl chvilku navíc, už shodil, už má zase krásnou postavičku, už teď má krásně hluboký hrudníček, který já uplně zbožňuju :o) Takové to kolem očíček, co míval jako mimi, postupně ustupuje, to samé měla i Lillynka jako štěňátko, je to dost často holt úděl bicolorků, ale Lije to pak taky zmizelo a u něj se dějě naprosto to samé :-) A jeho hlavičku já bych samou láskou spapala, krásně roste, má nádherný plachťáky a mohutnou tlamičku pro mě tak uplně akorát, rozhodně uměrně ke svému věku :-) Fotečky teď hotové nemám, ale Trixulka včéra dostala svou aktuální fotečku, tak Bubajzlík dostane taky jednu :o) A zrovna fotku jeho hlavinky, kterou jedna holčina vyfotila na tréninku agilitek, no řekněte, že je to krásné miminko !! :))))

Bubínek je synáčkem naš Lijánky, ale to už asi každý ví :o)) Nebudu se moc rozepisovat (nebo se o to alespoň pokusím :-D), protože tu o něm v podstatě píšu pořád, vzhledem k tomu, že se smečkou Ivči trávíme obrovskou spoustu času, tak jakmile se píše o Trixince nebo jsou nějaké fotečky, Bubínek u toho nikdy nechybí :-) Takže spíš jen ve zkratce popíšu, jaký Bubínek je :-) Tenhle blonďáček je neuvěřitelný pejsek, když jsem začala plánovat Lijánky krytí, prioritou bylo najít pejska, po kterém vzniknou bezvadné povahy, hrozně jsem přemýšlela, aby to s tou Lijou dalo dohromady úplně to nejlepší a Bubínek je další důkaz, že se to prostě povedlo a to se nerada vytahuju, naopak umím bejt velmi kritická, když na to příjde :o) Bubínek je pes, který se ačkoliv narodil jako druhý, tak má od úplného začátku ve všem prvenství, jako první začal chodit, běhat, papat, reagovat na povely, prostě opravdu je neuvěřitelnej !! Je naprosto přátelský a to jak k lidem, tak ke psům, tak k malým dětem, prostě se předevšema úplně rozvlní, nemá s ničím absolutně problém :o) Na agilitách je suveréně před Trixi, učí se tak hrozně rychle, až si řikám, kde se to vzalo ! :_D Né že by se samozřejmě Lijánka ráda neučila, ale přece jen má to svoje, co jí baví nejvíc, kdežto Bubínek, toho baví asi opravdu všechno úplně od malička, je neuvěřitelně pracovitý, samozřejmě že taky umí dělat neplechu, nebudu psát, že ne :o) je to štěňátko a občas to páníkům doma umí pěkně připomenout ! :o) Ale nikdo se na něj nevydrží zlobit dlouho, on má své fígle, pašák je to ! :-D Venku neustále vyžaduje kontakt, aby mu člověk dával úkoly a to se pak může opravdu přetrhnout :-) DO budoucna to bude rozhodně pes naprosto nekonflikntí, milý, veselý, přátelský a velmi snaživý a z toho mám takovou radost !!!!

Bubínkovi je půl roku a v podstatě má vše před sebou, výstavn kariéru, agi kariéru, poslušní kariéru, ale už teď v půl roce je to nádherný pes, velmi dlouhou dobu byl podobný mamince, vypadali jako dvojčátka :-)) ale teď už se začíná měnit, všimla jsem si toho dnes, když jsme ho fotily v postoji, Bubínek jde po stopoách tatínka, je to pes s krásnou kostrou, výborně uhlený a s nádhernou hlavou a exteriérem takovým, že už v tom je Pišinek vidět neuvěřitelně :-))). Nemůžu vůbec říct, jaká bud enaše výstavn kariéra, myslím, že to bude jednou nahoře, jednou dole, jako tomu občas u blonďáčků bývá, navíc se rozhodně nebudeme hnát za tituly, pro mě prostě dál zůstává prioritou vejletění a agilitění :-) Nevím, jestli se díky tomu, že výstavy nás tolik nebaví, podaří pro Bubínka najít správnou nevěstu, ale kdyby se to za nějaký ten rok povedlo, určitě budu ráda, moc mu to přeju, klukovi ušatýmu ! Ale n ato je spousta času, tím se budeme více zabývat, až příjde ten správný čas :-)

Vkládám fotečku našeho blonďáčka ve věku půl roku, je to focené mobilem, tak to musíte brát s rezervou !! 

 
Adorable Alpheus of Great Olympia - 6 měsíců


RODOKMEN BUBÍNKA :-)


Bubínek jako miminko :-))))