***************************************************************
Dog racing: tréninky + licence
***************************************************************
Dog racing je sport, kterému se věnujeme zatím krátce a to hlavně proto, že je tu krátce :) Jako první s racingem začal Reník, ten má již splněné dva licenční běhy :) celkem potřebuje 4x4 běhy a 2x4 má splněno :) Běhy plní solové a skupinové, vždy dva bez a dva s překážkami úměrné velikosti psa :) Vybíhá se z boxů, které jsou určené pro dostihy chrutů a tak podobně a běhá se vždy s náhubkem :) Kromě závodů neoficiálních, kdy při solo běhu náhubek být nemusí :) V cíli se probíhá stěnou, vše je z molitanu, takže si psík nemůže nijak ublížit :) Střapec při licenčních bězích v cíli vždy zmizí, proto občas budeme jezdit na tréninky, kde je možno se do střapečku zakousnout a znovu pořádně psa namotivovat :) Protože u Trixinky jsem při hobby závodech viděla v cíli už celkem nezájem a dost zpomalovala, prostě věděla, že střapec zmizí, tak proč se snažit, ale jezdíme často i coursingovat, takže se tam zas pěkně nabudí a pak jí to zas poběží :)) Vzhledem k věku je Trixi jediná, kdo bude licence plnit, Makjýskovi bude osm a od osmi let už stejně může závodit jen na sranda závodech, takže Majk bude běhat jen tréninkově, ale on si to i tak užije, o tom sem přesvědčená :) Z našich psíků běhá jako další Barney, ten má stejně jako Reník splněné už dva licenční běhy, Trixinka jeden :) Asi na tenhle sport nebude tolik času, jako mám pro agility a dog dancing, ale pokud to půjde, rozhodně pojedeme závodit, je to sranda :) Samozřejmě přikládám pár fotek, jak to na takovém racingu vypadá a výsledky našeho snažení :-)

25.05.2014 - Licenční běhy - Reník splněny 3 licenční běh, zbývá jeden !! :) Calvin splnil první běh, Trixi a Brandy mají splněné druhé licenční běhy :)

11.05.2014 - Dog racing Hobby závody - skupina bíglů - Majk 1. místo jako bígl :-D, Calvin 2.místo Reník 3. místo, Barney 4. místo, Trixi 5. místo, Brandy 6. místo :)

21.04.2014 - Licenční běhy - Trixi, Reník, Barney, Brandy - splněno :-)

08.03.2014 - Hobby závod - Reník 2. místo v kategorii solo běhů medium !!

01.03.2014 - Licenční běhy - Reník splnil své první licenční běhy, šikovný kluk !!!

Fotky aneb jak nám to jde :o))

Trixi na tréninku :)


Tréninkový běh Trixi, Reník a Brandy


Stále tréninkový běh :-D


Trixi s Reníkem :)


Trixulka a licence :o)))


Krása :)


:-D